gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

**mawi sevdam**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İnce bir dokunuştu maviliklerin kırılmış yüreğime.Kendini yeniden bulmaya aç bir yüreğe davet vermişti derin mavi gözlerin. Küçük çırpınışların yolunu bulması için bir yol, acısını dindireceği sığınılacak yer olmuştu mavi dünyan. Eski bir aşkı katledip yüreğimi yüreğine, gözlerimi gözlerine hapsedecek kadar derindi bakışların..'Gel kapıl bana' dercesine içten, kelimelerin anlatamayacağı kadar anlamlı, herşeyi unutturup kendine kilitleyen o derin mavi gözlerin..Miladı olmuştu aşka küskün bu yüreğin..
    Gelip kapısını çaldığında yüreğimin, nereden bilebilirdim ki bir gün benimde sana aynı şekilde kapı çalacağımı, nereden bilebilirdim kalbimin senin için çarpacağını..Seni her gördüğümde bu ürkek yüreğimin biraz daha yenileneceğini, kendine geleceğini..Seninle var olup, seninle yaşamak isteyebileceğini..Deniz mavisi gözlerinin içinde kaybolmayı isteyecek kadar, gözlerinde aşkı yeniden yaşamayı isteyecek kadar kapıldı yüreğim sana..
    Kapısını çaldığın bu kalp, artık seninle birlikte, senin kapında..
    Aşkı arayan bu ruh, bu gözler teslim olmuş gözlerine, yumuşacık ve masum yüreğine..Karşı koymak mümkün değil yüreğinin haykırdığını anlatan gözlerine..
    Tertemiz ve aşkı arayan yüreğinle yüreğimde, maviyi anlamlı kılan gözlerinle gözlerimde bir olmayı istersen sende; kapında seni bekliyor olacak senin için çarpan bu yürek..

**ALINTI**

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **mawi sevdam**
    emegıne saglık hayatım çok guzel olmuş

**mawi sevdam** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mawi İkiz Bebek Bekliyor

Mawi İkiz Bebek Bekliyor

Merhaba sevgili arkadaşlar, daha önce sizinle ilk iki oğlumun doğum ve hamilelikle ilgili anılarımı paylaşmıştım. Allaha binlerce şükürler olsun ki 21 Mayıs 2011 tarihinde ikiz bebeklerimi dünyaya getirdim. Onlar bana ve eşime Allahın bir lütfuydu. Hiç ummadığınız bir anda hayatımıza giren iki melek sayesinde o kadar güzel olumlu değişiklikler yaşadıkki. Hani derler ya gelen kısmeti ile gelir...
  2. Sitemizin Kralı ve Kraliçesi Sadmin ve eşi Mawi nin şok görüntüleri

Sitemizin Kralı ve Kraliçesi Sadmin ve eşi Mawi nin şok görüntüleri

Merhaba meleklerim.Yakın zaman da ,sitemizin sahipleri olan sadmin ve mawi adminenin evine konuk oldum..Kendi evimdeymişim gibi çok rahattım.Normalde gittiğim yerde pek rahat etmem:D:D Bu rahatlığı tabikide ev sahibeleri olan sadmin ve mawi admine sayesinde yaşadım:) Sadmin çok mert ,babacan,eli açık ,çok neşeli ama çayı çok geç servis edildiği zaman mawi adminle bendenize esip gürleyen bir...
  3. İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

Benim güzeller güzeli adminlerim mawi ve titan..Sizi her daim izlemekten yoruldum gari :D mawim telefon olmazsa görüşemiyoruz ,titan skype olmazsa olanlardan haberim yok.Bilmezmisinizki bu meraklı cadının her daim aklı sizde?Her daim profillierinize bakıp ne halt yediğinizemi bakçem heeee diyin ? Küstüm size:asi::asi::asi:Öğlen saatinin sitemlerini dinlediniz :rtfm:
  4. İyiki doğdun Mawi admin :)

İyiki doğdun Mawi admin :)

Sevgili melekler; Bir çoğunuz Mawi admin hakkında bilgiye sahip değilsiniz.Kendisi Melekler Mekanı nın sahibi dir..Sadminin eşidir.2007 den beri kendisini tanıyor,tanımaktan da mutluluk duyuyorum..Tanıdığım günden beri gerek kendisi gerekse eşi sadmin hiç bir zaman çizgilerini,duruşlarını bozmadılar..Burası bu gün bunları anlatmak için belki uygun değil ama bir çoğunuzun bizler hakkında bilgi...
  5. Watsapp mawi tık olmadan mesaj nasıl okunur ?

Watsapp mawi tık olmadan mesaj nasıl okunur ?

Cep telefonlarının en popüler uygulamasıdır WhatsApp.Bu uygulama sayesin de sevdiklerinizle ücretsiz iletişim sağlayabiliyoruz.Gerek mesajlaşma , gerekse sesli görüşmelerin yapıldığı WhatsApp sayesin de bir çok dosya paylaşımı da mümkün.WhatsApp kullanımın dan memnun olmayan yoktur heralde ? WhatsApp ta bildiğiniz üzre okundu bilgisi olarak mavi tık özelliği var.Önceleri mesajı okusanız dahi...

Sayfayı Paylaş