gebe
  1. simge melek

simge melek Forum Okuru

max factor fondoten kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında simge melek tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar aranızda max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak ürünün en iyi fondoteni sizce hangisi hangi max factor fondoteni kullanıyorsunuz sizler memnunmusunuz cildimi porselen gibi göstersin istiyorum ha bide çok fazla belli olmasın sürdüğümde yorumlara göre karar verecem bu arada açık tenli bir bayanım

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    2 in 1 max factor fondoten kullanıyorum çok memnunum cilde ağırlık vermiyor kaliteli bir ürün renk olayına gelince bizzat tenine deneyerek alsan senin için çok daha isabetli bir karar olur

3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    max factorün tüm makyaj ürünleri çok kaliteli

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Yıllardır memnuniyetle kullanırım.Tavsiye ederim.Cilde çok natural bir hava veriyor ve yüzünde fondoten olduğu anlaşılmıyor

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    makyajla alakam kalmadı artık :) yüzümü yıkıyabilirsem şükrediyorum hahaha

THESECRET bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    asenam bunlar doğal şeyler bebişin küçük hele biraz büyüsün sahnelere geri döneceksin buna eminim hatta kızcezin büyüsün bak birlikte kullanırsınız makyaj malzemelerini ben kendimden biliyorum test edildi onaylandı hahaha kızımın çekmecesinden ceplerinden ve çantasından benim malzemeler çıkıyor her fırsatta araklıyor benden:D:D

Asena_Sule ve THESECRET bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahaha aynen mavim yaza inşallah bomba gibi döncemö hahaha doğpum kilolarıda gitsin biraz dönüşüm muhteşem olcak benim kız süse hiç merkalı değil bana çekmemiş tkadan bile nefret ediyor bu kız ters dooğmuş erkek olacakmış :)

8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    mekana bilşe döndüm artık ama bakayom bi ben dönebilmişim doğuranlar kaçtı hahaha nöbet yine bana düştü :)

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    büyüdükçe merakları artıyor emin olabilirsin benim kızda senin kız kadarken çok çakmıyordu ben süslüyordum o bozuyordu ama şimdi öylemi aksine o ben süslendiğimde bozuyor fena kıskanıyor beni hahahaevde köşe kapmaca oynuyoruz varmı böyle bişey vallahi makyaj malzemelerimi saklıyorum ondan :D:D

10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahaha yandıznız siz o zman yakında makyaj masrafaları 2 ye katlanır :) bende küçükken çok merkalıydım ablam işe gidince onun malzemelerini ile makyaj yapardım tabi cadıya benzerdim hahaha

11. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyy hiç unutmama kaş almaya merak sarmıştım orta 1e gidiyordum cımbız bulamayınca tırnak makasıyla kaşlarımı kesmiştim hahaha :)

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha oda iyiymiş tırnak makası ha yurdum insanında çare tükenmezmiş süpermiş valla:D:D ee etini yolmadınmı tırnak makasıyla hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  13. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    iğne ucu gibi minik minik yaralar olmuş tu hatta annem bana kzımıştı tavuk yolar gibi yolmuşsun kendini diye :)

14. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    annemde çok fanadır benim bi kere kadın makyaja özenmiş oda benim mavi kalemimi gözüne sürme diye sürmüş sonra yüzünü yıkamış tabi almış göz altları mosmordu eve geldiğimde korkmuştum hahaha mosmordu kadının yüzü dayak yemiş gibi bi kerede duduğaı çatlamış ruj iyi gelir diye sözde ruj niyetine ojeyi dudaklarına sürmüş ayy kalmış öyle gerilmiş duduakalrı asetonla zor çıakrmıştık hahahah

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    ay ailece filmsiniz valla şaka gibi çok güldüm hahaha ojeyimi sürmüş sonra asetonlamı çıkardı nasıl çıkardı :D:D

max factor fondoten kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Max Factor 2010 gelin makyajı

Max Factor 2010 gelin makyajı

düğün makyajı gelin makyajı 2010 gelin 2010 modelleri Her genç kızın hayalinde muhteşem bir gelinlik yattığı gibi o gelinliği tamamlayan şüphesizki güzel ve sezona uygun gelin makyajı. Ünlü kozmetik markalarından Max Factor bu özel gününüzde güzel bir gelin olmanız adına makyajla ilgili tüm tüyoları sizlere veriyor . Bir gelinin makyajı çok önemlidir kusursuz olmalı bir ömür boyu...
  2. Max Factor Masterpiece Beyond Length Mascara

Max Factor Masterpiece Beyond Length Mascara

Max Factor, Masterpiece Beyond Length Mascara, çeşitleri, renkleri, fiyatları hakkında detaylı bilgiler Makyaj malzemelerinin vazgeçilmez markası Max Factor Masterpiece Beyond Length Mascara ile kirpikleriniz çok daha uzun ve gür görünecek kızlar... Max Factor Masterpiece Beyond Length Mascara Max Factor’ün ilk çift taraflı maskarası Masterpiece Beyond Length birinci adımda kirpikleri...
  3. Daha belirgin kaşlar için Max Factor

Daha belirgin kaşlar için Max Factor

belirgin kaşlar için Max Factor kaş bakım ürünleri kaş sıklaştırma Max Factor kaş kalemi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Güzel görünmek için gözler ve bakışlar başrol oynar Melek'lerim. Göz makyajı hileleri ile gözlerinizi daha iri göstermek için iri göz makyajı tüyolarına göz atabilirsiniz ama gözlerin güzelliğini ve bakışlara anlam katmasını sağlayan kaşlarıda unutmamalısınız. Bunun...
  4. Max Factor Ageless Elixir fondöten ve serum

Max Factor Ageless Elixir fondöten ve serum

Max Factor Ageless Elixir fondöten ve serum Max Factor fondöten Max Factor ürünleri Max Factor Ageless Elixir fiyatı hakkında bilgiler burada ardaşlar. Porselen gibi bir cilde sahip olmak o kadar da kolay değil. Evet bunun için yani cilt kusurları için maske önerileri konularımızda ki cilt bakım maskeleri etkili ama bu sihirli bir değnek değer gibi poff diye olmuyor malesef... Bunun en kolay...
  5. max factor false lash effect maskara kullananlar

max factor false lash effect maskara kullananlar

selam hanımlar max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak rimellerinide kullanıyorsunuz büyük ihtimalle aranızda max factor false lash effect maskara kullanan varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını alabilirmiyim nasıl üründen memnunmusunuz almama değecek bir rimelmi yoksa ben başka bir markamı bakayım

Sayfayı Paylaş