gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

2013 gelinlik modelleri yeni sezon gelinlikleri

Bu yaz evlenmeyi düşünen meleklerimiz için Max Mara’nın hazırladığı koleksiyon hakkında bilgiler vermek istiyorum. Max Mara yeni sezonda kabarık gelinliklerin aksine daha sade bir görünüm çizerek farklı zevklere hitap ediyor. Yeni sezon gelinliklerinde fiyonk ve gül detaylarını sıklıkla kullanan Max Mara koleksiyonunda sırt dekoltesini ve askılı gelinlik modellerini sıklıkla görüyoruz. İşte sizler için seçtiğimiz Max Mara gelinlik modelleri:

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yıl gelinlikler çok sade :) ellerine sağlık adminim :)

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    pek bana göre değil ama her zevke saygı duyuyoruz :D belki herkes bizim gibi kokoş değildir hahaha

Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Max Mara Yaz Koleksiyonu

Max Mara Yaz Koleksiyonu

Moda dünyasının ünlü markalarından olan Max Mara,2011 yılının yaz koleksiyonuna epey yer verdi.Her defasında farklı modelleri ile karşımıza çıkan Max Mara,bu yıl bayanların gözdesi olacak gibi duruyor. Çoğunda beyazın hakim olduğu kıyafetlerin dışında yaza uygun çiçekli desenlerde epey dikkat çekecek. Bu sene baştan aşağı Max Mara ile renkleneceksiniz Melek'ler...
  2. 2013 ilkbahar-yaz ayakkabı modası

2013 ilkbahar-yaz ayakkabı modası

2013 ayakkabı modelleri 2013 modası Meleklerim yeni sezonun yazında yine Oxford ayakkabılarının bağcık klasiği devam ediyor. Ayrıca bilekten bağcıklı sade ve hoş ayakkabıları 2013’te de şık bayanların ayaklarında görmemiz mümkün.Neon renklerin hakimiyetinin sürdüğünü belirtmeme dahi gerek yok sanırım çünkü artık sadece yazları değil kışları da rengarenk olmaktan zevk alıyoruz. 2013 ayakkabı...
  3. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...
  4. 2013 Tesettürlü gelinlik modası

2013 Tesettürlü gelinlik modası

Bu konu; tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bu gelinliklere kesinlikle hayran olacaksınız! İddia ediyorum sadece tesettürlü gelinler değil tüm gelin adayları bu modelleri temel alan gelinlik modelleri çizdireceklerdir tasarımcılara. Bu kadar özenli ve şahane görünen bir gelinliği hangi genç kız istemez ki? İşte genç kızların hayallerini süsleyecek olan birbirinden güzel...
  5. 2013 Yazı Hologram Modası

2013 Yazı Hologram Modası

Bu konu; 2013 Yazı Hologram Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazı dendiğinde tüm modacıların ortak olarak kullandıkları trend hologram. 2013 yazı için yapılan defilelerdeki tasarımlarda her modacı hologramı kullandı. Filmlerde uzay çağında kullanıldığı için geleceğin modası oalrak da nitelendirebileceğimiz hologram modası, ayakkabıdan çantaya, elbiseden bluza pek...

Sayfayı Paylaş