gebe
  1. şekerim meleğim

şekerim meleğim Forum Okuru

maybelline fondoten kullanan varmı tavsiye ediyormusunuz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında şekerim meleğim tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda maybelline markasının fondotenini kullanan varmı varsa hangisini kullanıyorsunuz nasıl memnunmusunuz yorumlarınızı bekliyorum

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Kesinlikle tavsiye ederim maybelline makyaj malzemeleri oldukça kaliteli ve şimdiye dek olumsuz bir yorum duymadım yakın çevremde ve kendimde gayet memnunum

maybelline fondoten kullanan varmı tavsiye ediyormusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

epilasyon aleti tavsiye epilatör tavsiye batık yapmayan epilatör epilasyon cihazı 2011 Kızlar ben epilasyon aleti almak istiyorum. Bi öneriniz var mı şöyle fazla can yakmayan bi kaç aparatı olanlarından :D:D Bana biraz tavsiyede bulunursanız çok sevinicem :)
  2. defne sabunu kullanan varmı

defne sabunu kullanan varmı

defne sabununun sivilcelere çok iyi geldiğini duydum bu doğrumu acaba defne sabunu kullanan varmı cildinize olumlu olumsuz etkileri oldumu yorumları aldıktan sonra ona göre karar verip defne sabunu kullanacam yada kullanmıcam. Bu arada cildim çok hassas zaten iyice kötü olmasından korkuyorum
  3. pharmaton kullanan varmı

pharmaton kullanan varmı

selam son günlerde kendimi oldukça güçsüz ve yorgun hissediyorum elim bişeye uzanmıyor pharmaton diye bi vitamin duydum kullanan varmı aranızda varsa bana bilgi verebilirmi gerçekten enerji veriyormu yan etkileri varmı pharmaton kullanıp kilo almakda istemiyorum umarım böyle bir etkiside yoktur sadece daha dinç olmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum
  4. baby sling kullanan varmı

baby sling kullanan varmı

bebeğim için baby sling almayı düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok aranızda baby sling alıp kullanan varsa izlenimlerini ve olumlu olumsuz eleştirelirini paylaşabilirmi boşu boşuna almak istemiyorum eğer hakkaten kullanışlı olacaksa alacak şimdiden çok teşekkürler
  5. özdilek bornoz takımını tavsiye ediyormusunuz

özdilek bornoz takımını tavsiye ediyormusunuz

merhaba çeyiz hazırlığı yapıyorum çeyizim için özdilek bornoz takımı almayı düşünüyorum aranızda bu markanın bornoz takımını kullanan varsa nasıl memnunmusunuz tavsiye ediyormusunuz

Sayfayı Paylaş