gebe
  1. Fatihuzur

Fatihuzur Forum Okuru

Maydanoz buharı uygulayıp hamile kalanlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Fatihuzur tarafından paylaşıldı.

Süt ve mydonoz buharını duydum genelde uygulayanlar hamile kaliyormus. Bende uygulamak istyrm fakat dün çatlama iğnesi vuruldum acaba yapsam zararı flan olur mu

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bence yapma sonuç belli olduktan sonra yapmanı tavsiye ederim

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Faydası yerine zararını görürsünüz yapmayın..
    Yapmayın derim..Tedavinizi olumsuz etkilersiniz..

Maydanoz buharı uygulayıp hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sutun buharına oturarak hamile kalmak

sutun buharına oturarak hamile kalmak

sutun buharına oturarak hamile kalmak için tiyolar süt buharına oturmak maydanoz buharına oturmak süt maydonoz buharı ve maydanoz buharı maydonoz ve arkadaslar ben hamile kalacagım zaman biçok yöntem denedim ve duydum şimdide size bi faydam olabilecegini duşunerek bi konu açmaya karar verdim yardım isteyen varsa sorabilirler bende elimden geldigi kadar yardımcı olabilirim
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı

incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı

bu kürü yapıp fayda görenler lütfen yazsınlar çok ihtiyacım var
  4. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...
  5. Süt buharıyla hamile kalan varmı?

Süt buharıyla hamile kalan varmı?

süt buharıyla hamile kalanlar,süt buharıyla hamile kalmak mümkünmü,süt buharında oturma,süt buharı ve hamilelik hakkında bilgiler Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında...

Sayfayı Paylaş