gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Maydanoz ve Limon Yağ Yakıp Zayıflatır

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

limon zayıflatır maydanoz püresi maydonoz püresi limon yağı zayıflatırmı maydanoz ve zayıflatırmı Sabah uyandığımız zaman bir bardak ılık su içine yarım limon sıkıp içelim. Bunu her sabah hiç aksatmadan tekrar edelim. Bakalım sonucu ne olacak ? Ya da her gün yarım bağ maydanozu rondoda püre haline getirelim. Bu maydanoz püresi içine yarım limon sıkıp bu maydanoz suyunu içelim. Bunu da her sabah uyandığımızda kahvaltı yapmadan önce tekrar edelim.

Bu saydığım işlemleri kilo vermek istiyorsak sürekli yapalım. Emin olun kendinizdeki değişime inanamayacaksınız.
    Ne mi olacak ?
    Öncelikle bu size enerji verecek, metabolizma hızınızı artıracak, yağ yakma hızınız artacak, zayıflamak istediğinizi biliyorum ve emin olun bu yöntem sizi her ay en az 3 kilo zayıflatacak.
    Bunu ben demiyorum :)
    Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu böyle söylüyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm iyimiş ya limonu biliyordum ama bu derece hızlı zayıflattığını bilmiyordum

3. tugba kaya

tugba kaya Forum Okuru

Bende bugun basladim sonucunu gorunce paylasicam ama cok super bise

Maydanoz ve Limon Yağ Yakıp Zayıflatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Greyfurt ve limon yiyerek nasıl zayıflarsınız?

Greyfurt ve limon yiyerek nasıl zayıflarsınız?

Greyfurt ve limon yiyerek nasıl zayıflarsınız? Metabolizmayı hızlandırmanın üç yolu var. Birincisi, metabolizmayı hızlandırıcı tiroit hormonları. İkincisi, bitkisel orijinli metabolizma hızlandırıcılar. Üçüncüsü, metabolizmayı hızlandırıcı yiyecekler. Örneğin narenciye grubundan limon ve greyfurt metabolizmayı hızladırmaya yardımcı oluyor. Yemek aralarında yenilecek bir greyfurt ya da mide...
  2. Maydanoz ve maydanozun faydaları

Maydanoz ve maydanozun faydaları

maydonozun faydaları maydonozun faydası maydanozun faydaları göze faydası göze Yemeklere lezzet veren maydonuz,göze iyi gelen maydanoz ben maydanoz hakkında birtek bunları biliyordum.Ama artık daha çok biliyorum.Buyrun arkadaşlar bakınız maydanozun, o küçük bitkinin nelere faydası varmış... MAYDANOZ: A, C, E ve K vitaminleri ile demir, potasyum, magnezyum, kalsiyum, kükürt ve fosfor...
  3. Maydanoz suyu zayıflatır mı?

Maydanoz suyu zayıflatır mı?

maydanoz suyu zayıflatırmı maydonoz suyu zayıflatırmı maydanoz maydonoz kürü limon Birçoğunuzun zayıflatıcı etkilerini sandığınız ve kullandığınız maydanoz suyu gerçekten zayıflatıyor mu? Merak ettiğiniz tüm cevaplar buyrun meleklerim Maydanozun saplarının zayıflatıcı etkisi olduğunu söyleyenler olduğu gibi, zayıflamaya yaramayacağını söyleyenler bulunmakta. Biz son sözü Prof. Dr. İbrahim...
  4. Zayıflarken yağ yakımı

Zayıflarken yağ yakımı

zayıflarken yağ yakımı Kadın - erkek bir çok kişi kilosundan memnun değildir. Kimi kilo almak ister, kimi kilo vermek ister, kimi ise formunda kalmak ister. Yukarıda saydığımız kilo problemlerinin çoğunluğunu kilo vermek isteyenler kapsıyor Melek'lerim. Özelliklede bizim ülkemizde, aşırı kilolarından kurtulmak isteyen o kadar çok kişi var ki, bu uğurda denemedikleri diyet uygulamaları ve...
  5. Limon Ve Maydanoz

Limon Ve Maydanoz

maydanoz ve limonun faydaları limon,maydanoz,limonun faydaları,maydanozun faydaları,şifalı bitkiler,maydanoz ve limon kürü.maydanoz nelere iyi gelir,şifa kaynağı limon. Uzmanlar, maydanoz ve limonun A ve C vitamininin kaynağı olduğunu, doğal kullanıldıkları için de bu vitaminleri olduğu gibi vücuda aktardığını belirtiyor. Çiğ olarak tüketilen maydanoz ve limon, vitamin kaybına yol...

Sayfayı Paylaş