gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Maydanozun Zayıflamaya Etkisi Çok Büyük !

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; maydanozun zayıflamaya faydaları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, zayıflamaya yardımcı gıdalar içinde en vitaminli olanlardan birisi hiç şüphesiz maydanoz. Maydanozun yararları o kadar çok ki, bu bitkiyi tüketerek zayıflarken aynı zamanda sağlığımıza da sağlık katıyoruz. Bilhassa taş ve kum dökenlerde son derece faydalı olan maydanozun zayıflamaya etkisi de hayli fazla. İşte maydanozla ilgili detaylar...

Maydanoz en etkili ödem söktürücü bitki. Maydanozun ne suyu ne de çayı, direkt kendisini yemek gerekiyor.

Sabah uyanır uyanmaz bir bardak ılık su içiyoruz
    Kahvaltıdan 15 dakika önce yarım bağ, ince saplı doğal köy maydanozunu çiğ olarak yiyoruz
    İsterseniz rondoya atın, azcık da limon sıkıp çay bardağına koyup için. Kıvamı akıcı yapmak için maydanozu rondodo çekerken içerisine yarım çay bardağı ılık su ekleyebilirsiniz.

Salatalarda, yemeklerin yanında, pek çok et yemeği ile birlikte sürekli maydanoz tüketmenizi tavsiye ederiz.
    Ayrıca maydanoz ve limon püresi cilt ve saç güzelliği açısından da faydalı. Maydanoz cildi besliyor ve parlatıyor.

Maydanozun Zayıflamaya Etkisi Çok Büyük ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derdim çok büyük

derdim çok büyük

derdim çok :cry:arkadaşlar bnm bi derdim var aslında bir değil bin bn eşimle sewerk ewlndim ama ewlendğim günden beri çok mutsuzum hep kötülüğünü gördüm şimdi ise istedğim olcak yani boşanma aşamsındayız ama bnm bi kızım var onu ve kendi geleceğimi düşünmek mecburiyetindyim ama bu ewlilik de yürümüyor birbirimizi sewiyoruz ama olmuyor işte acaba ii bi karar. mı kötü bi karar mı aldım kafam...
  2. maydanoz

maydanoz

(Petersilie / Persil / Parsley / Midenuvaz / Petroselinum sativum) Agustos-eylül aylari arasinda, beyaz renkli çiçekler açan, kazik köklü, 30-100 cm boylarinda, iki yillik otsu bir bitki. Ilk yil bir yaprak rozeti, ikinci yil ise bir gövde meydana getirir. Rutubetli ve sulak topraklari sever. Gövdeleri dik, tüysüz, köseli, içi bos ve çok dalli, yapraklari sapli, parçali ve koyu yesil...
  3. Çok Büyük yiyecekler

Çok Büyük yiyecekler

Hepsi çok büyük ve çok lezzetli görünüyor değilmi? Keşke diyetlerdeki yiyeceklerde bu büyüklüklerde olsa :D
  4. çok BÜYÜK seviliyorsun...

çok BÜYÜK seviliyorsun...

cok seviliyorsun Sana söylemek istediğim ama bir türlü söyleyemediğim o kadar çok şey var ki! Seni kırmaktan,seni kaybetmekten korkuyorum. Aslında benim değilsin ama iyice ayrı olmaktan çekiniyorum. Çünkü "sen varsın" işte o zaman bende varım. Seninleyim her an. Nefesimsin. Kuvvetlice ciğerlerime çektiğim hayatsın yani. Evet seni soluyorum. Seninle yaşıyorum dedim ya....
  5. Yeşil Kahve Faydaları ve Zayıflamaya Etkisi

Yeşil Kahve Faydaları ve Zayıflamaya Etkisi

yeşil kahve çekirdeği faydaları, yeşil kahve ile zayıflama, yeşil kahve zayıflatırmı Son zamanlar da özellikle araların da ünlülerin de bulunduğu birçok kişinin yeşil kahve çekirdeği ile zayıfladığı haberleri ortalıkta hızla yayılmaya devam ediyor. Öncelikle sizlere yeşil kahvenin faydaları ve hemen ardından yeşil kahvenin zayıflamaya olan etkisinin bulunup bulunmadığına dair gereken bilgileri...

Sayfayı Paylaş