gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mayısa kadar sabırlı ol Hadise

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Herşeyden mahrum kalan Hadise şakaf sayıyordur herhalde diye düşünüyorum bakalım yoğun tempoda olan hadise neler demiş....

AŞKA VAKİT YOK
    EUROVİSİON ŞARKIMIZ 'DÜM TEK TEK' İLE AVRUPA'YI TURLAYAN HADİSE, FRANKFURT KONSERİYLE GENÇLERDEN '12 PUAN' ALDI....

Konserden bir kaç dakika önce geldiği Club'de gecce yarısından sonra sahneye çıkan şarkcı, sahne şovuyla herkesi büyüledi. Konser öncesi sorulara yanıt veren Hadise 'Çok yoğun çalışıyorum. Aşka bile vakit yok' dedi. Daha sonra sahneye çıkan Hadise yüzlerce gence unutulmaz bir gecce yaşattı.

Annemi özledim

Kıvrak dansları ile özellikle erkek hayranlarının beğenisini kazanan sanatçı, konser boyunca yüzlerce cep telefonu tarafından görüntülendi. İlk kez geldiği Frankfurt'ta sahnede sık sık hayranlarıyla konuşan Hadise 'Eurovision için çok yoğun çalışıyorum. Annemi bir aydır göremedim' dedi. Düm Tek Tek şarkısını Club'u dolduran gençlerle birlikte söyleyen sanatçı, 'Amacımız Eurovisionu kazanıp Türkiye'nin sesini her yerde duyurmak' diye konuştu.Frankfurt'taki bir mekanda sahneye çıkan Hadise, şık kıyafeti ve seksi dansları ile seyirciden '12 puan' aldı.

mayısa kadar sabırlı ol Hadise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakalım ne kadar sabırlısınız?

bakalım ne kadar sabırlısınız?

ne kadar sabırlısın testi Sabır Testi - sarki komik azerbaycan ajdar sabir testi 8dk dayaniklilik sonuna kadar dinlemeye çalışın bakalım sabrınızın sonu nereye kadar.... :Laie_23:
  2. Ne kadar oLdu bilmiyorum

Ne kadar oLdu bilmiyorum

ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Gidişinin ağır ve sancılı olacağını biliyordum. Hiçbir şeyin beni avutamayacağını biliyordum. Nefes almanın bile bedenime ağır geleceğini, sokağa çıkmaktan korkacağımı, bu evden korkacağımı, her yüzün, her kokunun, her sesin seni anımsatacağını biliyordum. Her şeye, herkese küseceğimi, yaşamımın zorunluluk haline geleceğini biliyordum. Yine de zor...
  3. Hadise dördüncü oldu!

Hadise dördüncü oldu!

54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Hadise 4. oldu. Norveç'in açık ara kazandığı yarışmada, ikincilik İzlanda'ya, 3.'lük Azerbaycan'a, 5.'lik ise İngiltere'ye gitti. 25 ülke sanatçısının yarıştığı gecede, 'Düm Tek Tek' ile 18. sırada sahneye çıkan Hadise, 42 ülkeden topladığı 177 puanla 4.lüğü elde etti. Yarışmanın favorisi Norveç'in uzak ara (387) birinciliği...
  4. süper mini,si  hadise oldu

süper mini,si hadise oldu

Hadise'nin Mersin'de verdiği konser için seçtiği kırmızı mini elbisesi hadise yarattı. Sanatçı Hadise Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun sezon açılışı ve 85. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda sahne aldı. Giydiği kırmızı elbise ile dikkati çeken Hadise sevilen parçalarının yanı sıra İngilizce eserler de seslendirdi. Zaman zaman...
  5. Hadise Hürrem Sultan oldu

Hadise Hürrem Sultan oldu

hadise, hürrem sultan oldu buyrun bu yazımızda detayları öğrenelim arkadaşlar. Güzel şarkıcı Hadise'de bizim sitemizde ki bir çok Melek gibi "Hürrem Sultan aslında benim" dedi. Neden dedi buyrun öğrenelim Melek'ler:) PAL FM’deki “3’ü 1 Arada”ya konuk olan Hadise “Nereden geldiğimi asla unutmuyorum. Bir kıyafeti 3-4 kez giydiğim olurdu. Gecenin 02.00’sinde en son sahneye...

Sayfayı Paylaş