gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Maymun adam dünya evine girdi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

maymun adam maymun [​IMG]
    Pirimiz medar-ı iftarahırımız maymun adam nihayet evleniyor. :D:D

Maymun adamın evlilik sevinci
    Çin'in Anshan şehrinde bütün vücudu kıllı olarak doğan ve 30 yıl boyunca böyle yaşayan, şimdi ise Çin'in popüler isimleri arasında boy gösteren Yu Zenghuan, kendisini filminden etkilendiği King Kong'a benzetiyor.
    Televizyon kanallarının peşinde koştuğu Yu, son katıldığı programda "Ben de herkes gibi normal bir insanım. Aklım yerinde ancak küçükken hep itilip kakıldım.

Hilkat garibesi gibi aşağılandım. Kendimi ikinci sınıf biriymişim gibi görüyordum. Yaşım ilerledikçe bu duygudan sıyrıldım. Bir arkadaş partisi hayatımın akışını değiştirdi çünkü ilk bakışta aşık olduğum kızla karşılaşmıştım. O da bana tutulmuş. Şayet programlardan vakit bulabilirsek yakında evleneceğiz. Kendimi King Kong gibi mert, kuvvetli ve sevdiği kadın için her şeyi yapabilen biri olarak görüyor ve öyle anılmak istiyorum" diye konuştu.

İHA
    Maymun Adamın Diğer Resimleri Arkadaşlarım, Hayır içinizde iç çeken olur ne yakışıklı adam diyen olur onun için veriyorum :D:D:D

Oy oy oy şu poza bakın süper çıkmış ne erkkkkkek beaa :D:D

Maymun adam dünya evine girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlısesin Kızı Dünya Evine Girdi..

İbrahim Tatlısesin Kızı Dünya Evine Girdi..

ibrahim tatlısesin kızı ibrahim tatlisesin kizi tatlısesin eşleri çocukları karıları Kına gecesinde neler yaşandı 18 Nisan’da Volkan Akkaş’la evlenecek olan, İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde’nin kına gecesi dün gece gerçekleşti İşte ayrıntılar: -Bütün televizyonların ve gazetelerin magazin muhabirleri, bu kına gecesi için iş başındaydı. Levent’te Woks Ziyade Fasıl restoranın...
  2. Genco Dünya Evine Girdi

Genco Dünya Evine Girdi

tülin şen tulin sen Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile evlendi. Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile Kuruçeşme Divan'da düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Düğünde , ünlü DJ Mehmet...
  3. Ünlü Şarkıcı Hakan Peker'de Dünya Evine Girdi...

Ünlü Şarkıcı Hakan Peker'de Dünya Evine Girdi...

Hakan Peker Evlendi Ünlü Şarkıcı Hakan Peker Düğünü Sanatçıların artık sık sık evlenip sık sık boşanmalarına alıştık...İşte bunlardan biri daha Hakan Peker de sanırım ikinci kez dünya evine girdi..Ne diyelim Allah mesut etsin... Ünlü Şarkıcı Evlendi! Menajeri Arzu Öztoprak'la evlenen Hakan Peker'in düğününde kardeşi Zafer Peker ve dostları sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı Hakan...
  4. Oktay Kaynarca Dünya Evine Girdi

Oktay Kaynarca Dünya Evine Girdi

oktay kaynarca haberleri oktay kaynarca evlendi Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan usta oyuncu Oktay Kaynarca ve nişanlısı Melek Angun geçtiğimiz haftasonu yapılan bir törenle dünya evine girdi. Oyuncu ve güzel eşine meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz. İşte Oktay Kaynarca haberleri... :) “Ustura Kemal” dizisiyle seyirci...
  5. Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

şarkıcı özgün özgün haberleri Sevgili melekler, şarkılarıyla pek çok hayran kazanan şarkıcı Özgün geçtiğimiz pazar günü kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile evlendi. Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutlukluklar diliyor, Özgün haberleri, haberin detaylarına geçiyoruz...:) Çift, geçtiğimiz pazar günü Kemer Country’de, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle...

Sayfayı Paylaş