gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

mayonez

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Kızlar evde mayonez yapmayı bilen varmı varsa yardımcı olursa sevinirim

mayonez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püf noktaları<<  Soslar, mayonez

püf noktaları<< Soslar, mayonez

sıcak soslar Sıcak soslar Hazırladığınız sosu, yemeğin yanında değil de ayrı bir kapta servis yapacaksanız ve soğumamasını istiyorsanız, sos kasesini masaya getirene kadar, kaynar su dolu daha büyük bir kabın içinde bekletin. Böylece hem sosunuz sıcak kalmış olur; hem de lezzetinden hiçbir şey kaybetmezsiniz Sos veya kremanın kıvamını korumak için Hazırladığınız sosun veya kremanın tam...
  2. Mayonez

Mayonez

Rüyada mayonez görmek, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini, bu düşüncesiz davranışlarınızdan dolayı çevrenizdeki insanları kıracaksınız demektir.
  3. Ketçap mı Mayonez mi?

Ketçap mı Mayonez mi?

hamilelikte ketçap hamilelikte mayonez rüyada ketçap görmek Benim sorum da anca böyle gereksiz şeyler olur:dp47: şimdi sordum bile. ketçapımı daha çok seversiniz yoksa mayonezimi? yoksa ikisimi. yoksa hiçbirimi:) Şimcik ben mayonezi severim:) ketçap sevmem:)
  4. Saçlara mayonez

Saçlara mayonez

saça mayonez maskesi mayonezle saç bakımı saclara mayonez saça iyi gelirmi Güneş saçlarımızı kuruttu: Yaz sonuna yaklaşırken saçlarımızın sıcağa dayanacak hali kalmadı. Kimisi dökülüyor, uçları kırık, kuru, cansız bizden yardım bekliyorlar. Aşağıdaki maske, her tür saça gayet iyi gelir. Derin nem sağlar, kuru ve hasar görmüş saçları onarır, ışıl ışıl parlatır... Mayonezin içindeki yumurta...
  5. Ev yapımı mayonez tarifimiz burada!!

Ev yapımı mayonez tarifimiz burada!!

Meleklerim vazgeçemediğim tatlardan biri olan mayonezi kalorisinden dolayı az tüketmeye çalışırken bir de hazır olanların sağlığımızı ne kadar bozduğunu öğrenince evde kendim yapayımda sağlığımı bozmayayım diye düşündüm. Hatta yarın mayonezli tavuk salatası yapasım geldi :D:D İşte evim için seçtiğim tarif meleklerim; § Kavanozve blendırın ağzı dahil tüm malzemelerin buzdolabında 1 saat...

Sayfayı Paylaş