gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mazda3 Ailesinin hatchback versiyonu

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

90 ödül alan Mazda3 ailesi, ikinci jenerasyonuyla haziran başında Türkiye’ye geliyor [​IMG]

Yeni Mazda3 ailesinin hatchback versiyonunun dünya tanıtımı Bolonya Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirildi. Bugüne kadar 2 milyondan çok satarak 90 ödül alan Mazda3 ailesi, ikinci jenerasyonuyla haziran başında Türkiye’ye geliyor. Baştan aşağı yenilenen Mazda3 ailesinin hatchback ve sedan olmak üzere iki gövde tasarımı var. Yeni Mazda3, üst sınıf bir görüntü çiziyor.
    Markanın konsept otomobilleriyle başlattığı “Zoom-Zoom” tasarım anlayışının üçüncü ürünü olan yeni Mazda3, ön tamponun altında yer alan geniş havalandırma ızgarası sayesinde gülen bir yüz hissi yaratıyor. Sportif çizgileriyle çekici bir görünüm sunan araç dar cam profili ve kısa bagajı sayesinde bu etkiyi arkada da sürdürüyor. Aracın tasarımıyla uyumlu yarı şeffaf stoplar, Mazda 3’ün olduğundan çok daha büyük bir otomobil gibi durmasını sağlıyor. Yeni Mazda3’ün motorları da Avrupa’ya uygun. Önceki modelden alınan 105 beygirlik 1.6 litre, 150 beygirlik 2 litre benzinli ve 109 beygirlik 1.6 litre turbo dizel motorlara ilave olarak yeni Mazda3’e 185 beygirlik 2.2 litre turbo dizel motor da ilave edilmiş.

Mazda3 Ailesinin hatchback versiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aileye bak :)

Aileye bak :)

AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR Saygı değer Hakim Bey.. Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında. Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m...
  2. Aileni anlat :)

Aileni anlat :)

kızlar ailenizi anlatın neyse ilk once ben başlıyım ben evliyim ve 20 yasındayım benım kayınpeder ilk evlılıgınden cocugu olmadıgı ıcın kuma almış bu demektirki benım 2 tane kayın validem var :) cok sanslıyım dermişim:) kayınpeder ben ona öcü diyorum yada ayı yogi cok cimri biri ve benden nefret eder :D :meri: 1. kayınvalide cok zeki ama saf oyunlarını oynar bana ama bende yutecek...
  3. 2012 Honda Civic Hatchback Özellikleri

2012 Honda Civic Hatchback Özellikleri

2012 honda civic 2012 honda civic hatchback, modeli, özellikleri, resimleri, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler Her zaman zarafetiyle büyüleyen Honda,2012'de de Civic serisiyle aynı etkiyi sürdürüyor.Şimdi tanıtacağımız modelse Hatchback melekler... Honda 2012 Honda Civic Si ve Sedan üretimi sürümleri akıllı değişken Valf Zamanlaması ve Elektronik Kontrol (i-VTEC)...
  4. 2013 Honda Civic 5 Kapılı Hatchback Tanıtımı

2013 Honda Civic 5 Kapılı Hatchback Tanıtımı

2013 honda civic 5 kapılı hatchback tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler 2013 Honda Civic Hatchback Almanya'da test edildi melekler .2012 Honda Civic modeline de dikkat ettiyseniz ,2005 yılından beri Honda Civicler de pek bir değişiklik olmamıştır.Ama görülüyor ki 2013 Honda Civicler yepyeni bir tasarımla karşımıza gelecekler. Üzerinde hala çalışılan yeni...

Sayfayı Paylaş