gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

mazeret mazeret mazeret

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

İşte size işte veya okulda kullanabileceğiniz bir kaç küçük bahane (herşey çok güzel olacak gibin oldu çaktırmayın[​IMG].. Eğer o gün işe gelmediyseniz ve neden diye sorulursa şöyle diin;

-Arabamın pili bitti ve yakında sarj aleti olan kimse bulamadım(?!)

-Köpeğim ayakkabılarımı yuttu. Çıplak ayakla işe gelmek kolay olmasa gerek?Di mi?..(Bunu kışın kullanın[​IMG]

-Sabah evden çıkıp kapıyı kilitlerken anahtar, anahtar deliğinde kırıldı. Sabah sabah çilingirci bulamadım.Onun için de öğleye kadar beklemek zorunda kaldım.

-içimden bi ses bugün ise geç kalmamı söyledi.

-Kedim depresyon geçiriyodu.Onu yalnız bırakamadım.

-Evimin önündeki yol kazıdan dolayı kapanmıştı.Yürümeye üsendim.

-Dün akşam salata yapıyım derken parmağımı kestim.

Eğer işe geç kaldıysanız ve neden diye sorulursa o zamanda şöyle diin;

-Çalar saatimin pili bitmiş.

-Fantazi kuruyodum, uyanamamıştım.

-Dün aksam 3 saat mesai yaptığım yetmedi mi? Bu gün de geç geliim!

-Karımla tartıştım. Sonuç: iki patlak göz bi kırık kol.

-Geçici sağır oldum. Saati duymamışım.

Ve son olarak da bir işi bıraktıktan sonra niye bıraktınız diye sorulursa şöyle diin;

-Sana ne güdük! ister bırakırım,ister birakmam. Babamın işi mi!

-Teröristler evimi basıp herşeyi kırıp döktüler. Büyük hasar var. Bu işten fazla para alamamıyordum. Bıraktım getti.

-En genç emekli olan kişi olarak Guinnes Rekorlar Kitabına geççem.

-Ararımm...Ararımmm...Ararımm seni heryerdeeee... Sorarııımm...Sorarım haddiniii...Zammmmııımmmm nerde????

-Bankaya benzer yüreğimmmm ee doğal olarak daaa para isterim... Ee onuda vermezsen beaaa ah eğer... Bende giderim güselim...

mazeret mazeret mazeret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elinizde mazeret kalmadıysa işte

elinizde mazeret kalmadıysa işte

İşte size işte veya okulda kullanabileceğiniz bir kaç küçük bahane (herşey çok güzel olacak gibin oldu çaktırmayın;).. Eğer o gün işe gelmediyseniz ve neden diye sorulursa şöyle diin; -Arabamın pili bitti ve yakında sarj aleti olan kimse bulamadım(?!) -Köpeğim ayakkabılarımı yuttu. Çıplak ayakla işe gelmek kolay olmasa gerek?Di mi?..(Bunu kışın kullanın:) -Sabah evden çıkıp kapıyı...
  2. Çalışanların Mazeret izni

Çalışanların Mazeret izni

ssk mazeret izni ssk ölüm izni mazeret kaç gün ölüm kaç gün gündür Arkadaşlar tüm sosyal haklarımızı bilmemiz gerekiyor. İşte bunlardan biride mazeret iznimiz. Çalışanın evlilik, ana veya babalarının, eşlerinin, kardeş veya çocuklarının ölümleri gibi özel durumlar için, üç güne kadar kullandığı izinler mazeret iznidir ve bu sosyal bir haktır. Çalışan ile işveren arasında sorun yaşanan...
  3. Editör Melek Mazeret Bölümü

Editör Melek Mazeret Bölümü

Sevgili editör meleklerimiz, Zaman zaman özel sebeplerle siteye giriş yapamadığınız ve dolayısıyla konu açamadığınız durumlarda buradan tarih belirterek mazeretlerinizi yazmanızı rica ediyoruz. Gelemediğiniz ve konu açamadığınız ya da eksik bıraktığınız günlerin konularını, diğer günlerde daha fazla konu açarak telafi etmeniz gerektiğini de unutmayınız. Hepinize iyi çalışmalar diliyoruz.....

Sayfayı Paylaş