gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mazhar Alanson da Tükenmişlik Sendromu Kurbanı!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mazhar alanson, mazhar alanson haberleri, mazhar alanson tükenmişlik sendromu

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın eski Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'den sonra bu kez usta müzisyen Mazhar Alanson da tükenmişlik sendromuna yakalandı. Ünlü sanatçı, 'Osmanlı Tokadı' dizisinin 20'nci bölümünde yapımcıya gidip "Beni affedin, çok yoruldum, çalışamayacağım" dedi. Yapımcı, durumu anlayışla karşılayıp senaryoda değişiklik yaptı. 10 bölüm dinlenip tatil yapan Alanson, sonra diziye dönüp kaldığı yerden rol kesmeye devam etti...

mazhar-alanson.jpg

Mazhar Alanson da Tükenmişlik Sendromu Kurbanı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Özledim seni, düştüm yollara Açtım gönlümü rüzgarına Bir hayaldi sanki, bir macera Yıkıldım. Kelimeler paramparça Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki ne yandım! Bana yeniden şarkılar söyleten kadın Baka baka doyamadım, hem kokladım da Sarhoşluğu geçmedi hala İçimde sevdan... Hala hoş bir havan var Ne güzel adın Bir çizik attın gönlüme, kanattın. Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki...
  2. Mazhar Alanson - Psikopat

Mazhar Alanson - Psikopat

Senden uzaklarda herkes bir alem Anlaşılmaz işler bunlar bir tanem Nederse desin bizim alem Ben hür yaşarım Güler coşarım Bıktım senden billahi Seni boşarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Sensiz olamam der Senden kaçarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Seni seviyorum der Senden kaçarım Az biraz gül yüzüme buz gibi bakma Cana yakın ol biraz suratını asma Tatlı tatlı konuş sen bilirsin de...
  3. Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

hayatım tükenmez maceralardı içimde birçok istekler vardý,ı hissedince sana vurulduğumu anladım ne kadar yorulduğumu meğer ben ne kadar boş þeylere ağlamışım ne manasız şeylere bel bağlamýışım eski günler bana yaklaşmayın hayalden köpüklerle beni sarmayın biz size aşık olduk bilmem ki ne dersiniz sanırım gülersiniz bu halimize daha pek doymamışken hayatın tadına gönül...
  4. Mazhar alanson şaşırttı

Mazhar alanson şaşırttı

MAZHAR ALANSON SİZİ ŞAŞIRTACAK! POP MÜZİĞİN USTA İSMİ MAZHAR ALANSON, ERDAL MURAT AKTAŞ'IN YÖNETTİĞİ 'KİRPİ' FİLMİNDE KİRPİ REŞAT ROLÜYLE KARŞIMIZA ÇIKACAK. GÜVEN KIRAÇ'IN DA BAŞROLDE OLDUĞU FİLM, BİRBİRİLERİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN HER YOLU DENEYEN İKİ İNATÇI DÜŞMANIN ÖYKÜSÜNÜ KONU ALIYOR. 'Süper Baba', 'İkinci Bahar' ve 'Yabancı Damat' gibi unutulmaz dizilerin senaryolarının altında...
  5. Tükenmişlik Sendromu Nedir?

Tükenmişlik Sendromu Nedir?

Değişen hayat koşulları ile beraber insanların yaşadığı hastalıklar ve sağlık problemlerinde de önemli farklılıklar olmuştur. Bir insanın çalışamayacak kadar verimsiz hissedip, yataklara düşmesi için illa ki grip, nezle gibi gözle görülür bir hastalık geçirmesi gerekmez. Bazı hastalıklar vardır ki, kişinin kendi içinden gelir; daha tarifini, sebebini bilemezken kendini çok ciddi bir sağlık...

Sayfayı Paylaş