gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mazhar Alanson'la Fuat Güner Arasına Kara Kedi Girdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Mazhar Alanson'la Fuat Güner Arasına Kara Kedi Girdi haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ünlü pop müziği grubumuz MFÖ'nün konseri üyelerinden Özkan Uğur'un rahatsızlığı sebebiyle iptal edilmişti. Bunun üzerine tek başına sahne alan Mazhar Alanson bu davranışıyla grubun diğer üyesi Fuat Güner'i küstürmüşe benziyor. İşte detaylar..

MFÖ grubunun konseri; Özkan Uğur'un hastalığı nedeniyle iptal edildi. Grubun yerine sahneye Mazhar Alanson'un tek başına çıkmasına Fuat Güner tepki gösterdi.

Türk müziğinin ünlü gruplarından MFÖ'nün üyeleri arasında, cumartesi gecesi Jolly Joker'de gerçekleşeceği duyurulan konserleri nedeniyle soğuk rüzgarlar esiyor. Grubun sahne almasına günler kala, lenf kanseri olan Özkan Uğur'un doktorunun sahneye çıkmasına izin vermemesi üzerine; Mazhar Alanson kulüpte tek başına sahneye çıktı. Ancak bu duruma Fuat Güner çok sinirlendi ve Mazhar Alanson ile aralarına kara kedi girdi.

SORULARI YANITLAMADI

Konuyla ilgili sorulara Fuat Güner, sinirli bir şekilde "Bana bu konu hakkında hiçbir şey sormayın. Konuşmak istemiyorum" yanıtını verdi. Güner'in tepkisine rağmen Alanson, hafta sonunda mekanda tek başına sahneye çıktı. "Size MFÖ'den selam getirdim. Teknik bir arıza oldu, o yüzden tek geldim" diyerek hayranlarını selamlayan Alanson, konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlamadan sessiz sedasız bir şekilde evinin yolunu tuttu. Solo albüm çalışmaları da olan Mazhar Alanson'un ilerleyen günlerde kulüpte yine tek başına sahne alacağı öğrenildi.

Mazhar Alanson'la Fuat Güner Arasına Kara Kedi Girdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sufi

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sufi

Hey ya hey ya hey ya Bir denize açılmış sufi Ne sonu var, ne sahili Aşka aşık olmuş o besbelli Deli mi, divane mi? Dance the dance of sufi sophia! Aşka aşık olmuş sufi! Dance the dance of sufi sophia! Sufi sufi sufi sufi sufi Bu sesler bu sözler bizim değil Bunu aşıklar bilir Gül de bir bize, diken de bir Bunu aşıklar bilir Dance the dance of sufi sophia! Aşka aşık olmuş sufi! Sufi sufi sufi...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Muaf

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Muaf

mfö sensiz olmaz sensiz olmaz mfö Zaman aktı akacak felan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene böyle kalsam ne tuhaf Ben aslında seviyorum dedim mi Zaman aktı akacak felan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene böyle kalsam ne tuhaf Bırakalım artık Ben mi yoksa sen mi daha delisin Sensiz olmaz artık Bunu sende bilirsin Havada duman...
  3. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Erken kalkmak mecburen İşe gitmek mecburen Eve dönmek mecburen Mecburiyetten Oh sesleri of olunca Her kafadan ses çıkınca Şaşırınca bunalınca Mecburiyetten Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburiyetten Olan olsun bıraktım Anlamı yok zorlamanın Şans kadere inandım Mecburiyetten Birçok güzeller sevdim Birini biraz fazla Gönül eşit sevmiyor Mecburiyetten Mecburen...
  4. Kara Çalı Gibi Girdin Aramıza

Kara Çalı Gibi Girdin Aramıza

karaçalı gibi girdin aramıza şarkı sözü kara çalı gibi girdin aramıza kara çalı sözleri karaçalı sözleri Şu sıralar vizyona yeni giren Eşvah Eyvah 2 filmini herkes konuşuyor.Filmin vizyondaki ilk gününde bende filmi izleyen biri olarak sizlere film başlar başlamaz çalan müzik hakkında bilgileri paylaşmak istiyorum.Biliyorsunuz ki filmin ilk serisinde fasulye parçası filme damgasını vuran film...
  5. Fuat Güner de Hızlı Çıktı!

Fuat Güner de Hızlı Çıktı!

fuat güner, boşanıyor, sevgilisi, kimle birlikte, görüntüleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Boşananlar kervanına MFÖnün F'si Fuat Güner de katılıyor. Eşinden boşanmaya hazırlanan Güner,yeni sevgilisiyle bir muhallebicide görüntülendi. Görüntülendiklerinin farkına vardıkları halde objektifler aldırmadan el ele oturdular. Fuat Güner'in 35 yıllık eşinden...

Sayfayı Paylaş