gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Mazhar Alanson'un yepyeni filmi "kirpi Reşat"

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mazhar Alanson yeni filminde iddialı bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor [​IMG]

Çok şaşırtacak!

MAZHAR ALANSON, 'KİRPİ REŞAT' OLDU! Mazhar Alanson, "Kirpi" filminde şaşırtacak.

Kelebek'in haberine göre; pop müziğin usta ismi Mazhar Alanson, Erdal Murat Aktaş'ın yönettiği "Kirpi" filminde Kirpi Reşat rolüyle karşımıza çıkacak. Güven Kıraç'ın da başrolde olduğu film, birbirilerinden intikam almak için her yolu deneyen iki inatçı düşmanın öyküsünü konu alıyor.
    "Süper Baba", "İkinci Bahar" ve "Yabancı Damat" gibi unutulmaz dizilerin senaryolarının altında imzası olan Sulhi Dölek'in ölmeden önce senaryolaştırmaya başladığı kitabı "Kirpi"nin sinemaya uyarlamasının çekimlerine başlandı.

7 Kasım 2005'te geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını yitiren Sulhi Dölek, vefatı öncesinde "Kirpi"nin senaryosunu yönetmen Erdal Murat Aktaş'a götürmüş ve çalışmalar başlamıştı. Dölek'in vefatı sonrasında duran proje, yönetmen Aktaş'ın yazarın ailesinden de aldığı özel izinlerin sonucunda tekrar start aldı. Aktaş'ın hem yönetmenliğini üstleneceği hem de senaryosunu mizah yazarı Atay Sözer ile birlikte yazdığı filmin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul'da başlandı. Mahzar Alanson ve Güven Kıraç'ın başrollerini paylaştıkları film, birbirilerinden intikam almak için her yolu deneyen iki inatçı düşmanın, oldukça masum başlayan çekişmesinin, giderek çığırından çıkarak ülke çapında bir kargaşaya yol açması komik bir dille anlatılıyor. Filmde bu iki inatçı düşmanı Alanson ve Kıraç canlandırıyor. Medya Vizyon'un dağıtımcılığını üstlendiği film, 19 Aralık'ta en az 150 kopya ile vizyona girecek. Mazhar Alanson, filmde Kirpi Reşat karakterini canlandırıyor, Güven Kıraç ise onun en azılı düşmanını.

Mazhar Alanson'un yepyeni filmi "kirpi Reşat" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Özledim seni, düştüm yollara Açtım gönlümü rüzgarına Bir hayaldi sanki, bir macera Yıkıldım. Kelimeler paramparça Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki ne yandım! Bana yeniden şarkılar söyleten kadın Baka baka doyamadım, hem kokladım da Sarhoşluğu geçmedi hala İçimde sevdan... Hala hoş bir havan var Ne güzel adın Bir çizik attın gönlüme, kanattın. Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki...
  2. Mazhar Alanson - Psikopat

Mazhar Alanson - Psikopat

Senden uzaklarda herkes bir alem Anlaşılmaz işler bunlar bir tanem Nederse desin bizim alem Ben hür yaşarım Güler coşarım Bıktım senden billahi Seni boşarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Sensiz olamam der Senden kaçarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Seni seviyorum der Senden kaçarım Az biraz gül yüzüme buz gibi bakma Cana yakın ol biraz suratını asma Tatlı tatlı konuş sen bilirsin de...
  3. Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

hayatım tükenmez maceralardı içimde birçok istekler vardý,ı hissedince sana vurulduğumu anladım ne kadar yorulduğumu meğer ben ne kadar boş þeylere ağlamışım ne manasız şeylere bel bağlamýışım eski günler bana yaklaşmayın hayalden köpüklerle beni sarmayın biz size aşık olduk bilmem ki ne dersiniz sanırım gülersiniz bu halimize daha pek doymamışken hayatın tadına gönül...
  4. Mazhar alanson şaşırttı

Mazhar alanson şaşırttı

MAZHAR ALANSON SİZİ ŞAŞIRTACAK! POP MÜZİĞİN USTA İSMİ MAZHAR ALANSON, ERDAL MURAT AKTAŞ'IN YÖNETTİĞİ 'KİRPİ' FİLMİNDE KİRPİ REŞAT ROLÜYLE KARŞIMIZA ÇIKACAK. GÜVEN KIRAÇ'IN DA BAŞROLDE OLDUĞU FİLM, BİRBİRİLERİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN HER YOLU DENEYEN İKİ İNATÇI DÜŞMANIN ÖYKÜSÜNÜ KONU ALIYOR. 'Süper Baba', 'İkinci Bahar' ve 'Yabancı Damat' gibi unutulmaz dizilerin senaryolarının altında...
  5. Mazhar Alanson'dan Özkan Uğur Müjdesi!

Mazhar Alanson'dan Özkan Uğur Müjdesi!

mazhar alanson, özkan uğur, özkan uğur haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bir süre önce kanser teşhisi konulan MFÖ müzik grubunun üyesi, başarılı oyuncu Özkan Uğur, tedavi görmek üzere sahnelerden, televizyondan uzak kalmıştı. Geçtiğimiz akşam “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan Mazhar Alanson, Özkan Uğur ile ilgili müjdeli haberi...

Sayfayı Paylaş