gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mazeretim Var Asabiyim Ben

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gülmüyor yüzüm Hayat zor oldu Güller susuz
    Kurudu soldu
    Tövbe ettim
    Gene bozuldu
    Yüreğim yanar
    Mazeretim var
    Asabiyim ben
    Mazeretim var
    Asabiyim ben

Eskidim belki
    Gönül yoruldu
    Aşık oldum
    Soru soruldu

Affet beni
    Kırdım istemeden
    Yüreğim yanar
    Mazeretim var
    Asabiyim ben
    Mazeretim var
    Asabiyim ben

Boş laf bunlar
    Hepsi bahane
    Halim ne kötü
    Ne şahane
    Nedir bu böyle
    Aynı hikaye
    Suç kimde
    Neden böyle

Üzdün yeter üstüme varma
    Soru sorma biliyorsun
    Mazeretim var
    Boş konuşma görüyorsun
    Asabiyim ben
    Mazeretim var
    Asabiyim ben
    Mazeretim var
    Asabiyim ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mazeretim Var Asabiyim Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sude

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sude

Day dahi ya hum Nurunda nurunda nurunda nurunda Hiya hiya Ha bu ya da feste sebaha Ha bu ya da feste sebaha Dasdisdos Sude sude su Sude sude su Day dahi ya hum Nurunda nurunda nurunda nurunda Hi yahi ya Day dahi ya hum Nurunda nurunda nurunda nurunda Hi yahi ya Ha bu ya da feste sebaha Ha bu ya da feste sebaha Dasdisdos Ha bu ya da feste sebaha Ha bu ya da feste sebaha Dasdisdos Sude sude...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen ve Ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sen ve Ben

sen ve ben ayni seyleri düsünürken ayni seylere üzülüp ayni seylere sevinirken sen ve ben uuuu anlasamadik gitti sonunda bitti resmin kalsın yeter ben hala yalniz ve çilginlar gibi ben hala yalniz ve çilgin bu gemi nereye nereye gider kimler iner kimler biner bilinmez bilinmez __________________
  3. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Olduramadım

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Olduramadım

olduramadım akor mfö kopuktu zincir mfö kopuktu yarabbim yarabbi Bıktım usandım bu hataları tekrarlamaktan Onun bunun adına film olmaktan Özlendim bezendim her seferinde Bu defa acaba olur mu diye Ama kopuktu kopuktu zincir, olduramadım Ne yapsam ne etsem olduramadım Yarabbim Her seferinde keşfetmek yeniden aşkı Bu vakitsizlikte akla ziyan değil mi Mucize yaratmaktan sıkıldım...
  4. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ne Bileyim Ben

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ne Bileyim Ben

Bir zamanlar fırtınalar estirirdim Eskisi gibi değilim şimdi değiştim Kumarım yoktur kavga etmem Her gece barlara gitmem Ne dileyim ben Ah ne dileyim ben Bir kuş kanatlanır şu gönlümden Çırpınır çırpınırda uçamaz Gene bir davet çıkarsa senden Dönerim bilirsin aşığım Aşıklar kaçamaz! İnsan olmak yetmez yetmiyor zaten Süpermen Süpermen olmak lazım bazen Nasılda yeniden aşık oldum ben Bu...
  5. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Erken kalkmak mecburen İşe gitmek mecburen Eve dönmek mecburen Mecburiyetten Oh sesleri of olunca Her kafadan ses çıkınca Şaşırınca bunalınca Mecburiyetten Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburiyetten Olan olsun bıraktım Anlamı yok zorlamanın Şans kadere inandım Mecburiyetten Birçok güzeller sevdim Birini biraz fazla Gönül eşit sevmiyor Mecburiyetten Mecburen...

Sayfayı Paylaş