gebe
  1. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Mazi Kalbimde Yaradır 2. sezon

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında morkedi tarafından paylaşıldı.

Dizinin yeni sezonunda yayın günü değişmiş. cuma 21:45'te TRT 1 'de. geçen haftaki bölümünü izlemenizi özellikle tavsiye ederim.

Mazi Kalbimde Yaradır 2. sezon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazi Kalbimde Bir Yaradır (TRT 1) Genel Hikaye

Mazi Kalbimde Bir Yaradır (TRT 1) Genel Hikaye

mazi kalbimde bir yaradır oyuncuları mazi kalbimde yaradır nerede çekiliyor bir trt hikayesi dizisi trt 1 Trt 1 ekranlarında yeni bir dizi başladı kızlar...Başrollerinde Akademi Türkiye yarışması ile adını duyuran Özgür Çevik, Aşk-ı Memnu dizisinin Adnan Ziyagil'i Selçuk Yöntem ve Sedef Avcı yer alıyor... Şimdi geçiyorum dizinin genel hikayesine :tik: 1974 yılının kışında, bahriyeli...
  2. Mazi Kalbimde Bir Yaradır Dizisi Oyuncuları

Mazi Kalbimde Bir Yaradır Dizisi Oyuncuları

mazi kalbimde bir yaradır dizisi mazi kalbimde yaradır dizisi oyuncuları bir oyuncuları dizi Trt 1 ekranlarında yayınlanan Mazi Kalbimde Bir Yaradır dizisinin oyuncuları kimlermiş bakalım :tik: “Mazi Kalbimde Yaradır” Adlı Dizi Sizi 1974‘lere Götürecek. 17 Şubat 2011 Tarihinde Trt 1 Kanalında Başlayacak “Mazi Kalbimde Yaradır” Dizisi Oyuncuları Şu Şekildedir; Selçuk Yöntem, Sedef Avcı...
  3. Mazi kalbimde yaradır- incesaz

Mazi kalbimde yaradır- incesaz

mazi kalbimde yaradır şiirleri mazi kalbimde yaradır dizisinde okunan şiir şiir şiiri dizisinde okunan şiirler ben de gönül çektim eskiden yandı hayatım bu sevgiden anladım ki bir aşka bedel gençliğimmiş elimden giden önünde ben geldim de dize yar olmadı bu kimse bize en nihayet düşüp can verdim gözündeki yeşil denize sarmadımsa da belden, geçmedim bu emelden bir hazin maceradır...
  4. Mazi Kalbimde Yaradır Dizisini Oyuncuları Anlattı

Mazi Kalbimde Yaradır Dizisini Oyuncuları Anlattı

mazi kalbimde yaradır dizisi nerede çekiliyor mazi kalbimde yaradır nerede çekiliyor dizisinde okunan şiirler müjgan kim çekim yeri Trt ekranlarında yayınlanan ve beğenilen dizi Mazi Kalbimde Yaradır dizisini dizinin genç ve başarılı 3 oyuncusu anlatmış kızlar... İstanbul’da, 1974 yılında geçen bir hikaye… Bahriyeli Ferit ve Müjgan’ın aşkını anlatan ‘Mazi Kalbimde Yaradır’, TRT 1...

Sayfayı Paylaş