gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mc ekinin anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mc ekinin anlamı nedir ? Selam arkadaşlar Mc ekinin anlamı nedir lütfen biliyorsanız yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mc : oğlu anlamında kullanılmaktadır

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Eee eskiden ben Mc nick kullanıyordum kimin oğluyum ki :D:D yada kızı yada halası anlamadım :D:D:D

Mc ekinin anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havanın Sözlük Anlamı nedir

Havanın Sözlük Anlamı nedir

Selam kızlar acaba Havanın Sözlük Anlamı nedir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Havanın Sözlük Anlamı hakkında ki bilgiler için çok tşk ederim
  2. Addetmek Ne Anlama Geliyor ?

Addetmek Ne Anlama Geliyor ?

Addetmek Ne Demektir Addetmek Anlamı Nedir Sevgili melekler, genelde eskiler cümlelerinde eskiden daha çok kullanılan kelimeler kullanırlar ve bizler bu kelimelerden bazılarını anlamayabiliriz. :) Bu yazımzıda sizlere işte o kelimlerden Addetmek Ne Demektir açıklamaya çalışacağız.. Addetmek: Saymak ''Üftade artık meseleyi kapanmış addediyor.''
  3. Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne?

Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne?

Bu sayfa; Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Ekin Türkmen'e doktorundan iç sıkıcı bir haber geldi. Göğsünde kist tespit edilen Türkmen doktorları tarafından tedaviye alındı. İşte detaylar... Oyuncu Ekin Türkmen, şu sıralar zor günler geçiriyor. Önceki günlerde Murat Dalkılıç ile ilişkisi biten oyuncunun şimdi de...
  4. sembollerin anlamı ne

sembollerin anlamı ne

bana bunu küçükken bir kadın vermişti tanımıyorum kadını yolda giderken verdi sadece bunu biliyorum bende bunu annemin çeyiz sandığına koymuştum geçenlerde annem bakmak için açtığında görüp aldım tabi küçükken merak etmedim ama bu küpün etrafındaki bu sembollarin anlamını çok merak ediyorum bilen varsa lütfen cevap yazsın.
  5. Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

ekmeleddin ne demek, ekmeleddin anlamı, ekmeleddin manası Sevgili melekler, özellikle siyasetle ilgilenenlerin bildiği, Cumhurbaşkanlığı seçimi için adı CHP'nin adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adının anlamını merak edenler için bu konumuzu açıyoruz. Ekmeleddin günlük hayatta duyulan bir isim olmadığından belki de pek çoğunuz benim gibi bu ismi ilk kez duyuyorsunuz. Peki bu ismin anlamı...

Sayfayı Paylaş