gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mc Karakule - Rüzgarımın Merkezi (Ft Yalnız & Dj K-Cak)

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Cakti bir yaz simsegi
    Güzel gönlümün melegini
    Rüzgarimin merkezi
    Uçurdu kalbimin çiçegini...

Yoklugunda günlerim yalnizlikla doluydu
    Hergün seni yaza yaza yazdigim satirlar soldu
    Yeter artik yoruldum, odamdan çikmaz oldum
    Içki tesellim oldu, dertlerim bitmeyen yoldu
    Gönlümün kuslari daima senin olacaklar
    Gökkusaginin renkleriyle ismini yazacaklar
    Karbeyaz güvercinlerim sevgisini sana satar
    Askim canimi yaksanda yine sana uçacaklar....

Cakti bir yaz simsegi
    Güzel gönlümün melegini
    Rüzgarimin merkezi

Uzaginda kaldim ben, herseyim uzaginda
    Anlamsiz savaslar verdi bu kalbim inadina
    Bu yarim seni unutmadi, ellerim birakmadi
    Sevme sevgin bu zamana derman olmasada
    Birakmaz bu gönlüm yitirmez umudunu asla
    Bakamaz baskasina seni birkez kokladiysa
    Cünkü çaresiz rapçi var buralarda Tilburg ta
    Derdi olan tek kisi benmiyim bu dünyada...

Cakti bir yaz simsegi
    Güzel gönlümün melegini
    Rüzgarimin merkezi

Mc Karakule - Rüzgarımın Merkezi (Ft Yalnız & Dj K-Cak) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

agladim,, beni birakip gitdin,, elinde deydi be guzelim bizi ayirdilar,, bizi kirdilar,, ama kaderimiz boyle yazilmis,, sen orda bense burda,, yapa yalniz usurum gel yanima,, beni birakip gitme oralara,, seni sevdigimi unutma guzelim,, sensiz inan cok zor bana,, seni gordum sana vuruldum ben,, seni sevdim agladim,, neden??,, kursunlar gecti aramizdan,, siyah guller bize yuzumuze guldu,, kader...
  2. Dj Akman - Beddua (ft Mc Serkan)

Dj Akman - Beddua (ft Mc Serkan)

Sana her gece dua ediyorum, sevdigim icin degil beter olasin diye. Allahimdan birtek sey diliyorum,bana cektirdigin acilari sanada cektirsin diye. Geceleri gozyaslarin yas olarak degil, kan olarak akmasini istiyorum. Benden gitigine bir gün pisman olacaksin cünkü benden COK seveni sen istesende asla bulamassin. Pisman olacaksin, ask yolunda birtek ben degil sende bir gül gibi solasin. Sende...
  3. MC Sefalet - Yalnız Beni Sev

MC Sefalet - Yalnız Beni Sev

Yalnız beni beni sev kimseyi sevme kimseye gitme Sakın beni kandırma dolandırma beni aldatmaa!!!.. (*2) Başka birini sevmem imkanı yok senden gitmem Yıllar sonra buldum seni kaybetmek istemem (*2) Yalnız beni beni sev kimseyi sevme kimseye gitme Sakın beni kandırma dolandırma beni aldatmaa!!!.. (*2) Seni seviyorum anla bu kalbim hep sana Eğerki benden gidersen Eğerki benden gidersen... Seni...
  4. Mc Karakule,Mc Karaseytan, Uğur E - Sensin Askim

Mc Karakule,Mc Karaseytan, Uğur E - Sensin Askim

SenSin Askim Seviyorum dersen aşkım sen bana Tut benim elimden beni bırakma Kader ayırsa bile hiç ağlama Sensin benim aşkım... Tut ellerimi bak bana bebeğim Seviyorum seni sensin benim herşeyim Kimse umrumda değil sadece sen Umutlarımı taşıyan bana hayat veren... İnan sevgilim kalbim sana Sonuna kadarda çarpacak senin uğruna Bak gözlerime yaslan omuzuma Seviyorum seni haykırıyorum aşkımı...
  5. Mc Karakule - Askimi Hisset (& Ugur-E)

Mc Karakule - Askimi Hisset (& Ugur-E)

oyle guzelsinki bilmem beni istermisinki bir kere dinlermisin cok seviyorum ben seni oyle guzelsinki bilmem beni istermisinki bir kere dinlermisin cok seviyorum ben seni yuregim sallandi bu kalbim sana tutuldu bilmiyorsun ama bu kalbim sende hayat buldu bir volkan gibi tastin gonlum sevginle doldu gozlerim sadece sende etrafimda hersey dondu gozlerime baktigin an kalbimi caldin guzelim...

Sayfayı Paylaş