gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

MC Sefalet - Kin Kustum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kulak verde Dinle beni Bu sözlerim Sana be Dinleyin Sözlerimi İbret oLsun Bütün Aleme Haykırıyorum Nefretimi Bir Şerefsize
    GözyaşLarım Akıyor HerGece Kaderime

Aynalara Küstüm Yataklara Düştüm Sayende
    Dilimde İsmin Ama Bedduayla ßirlikte
    Oturur Bakarım Kinle Duvardaki Resmine
    Baktıkça Nefretim Katlanır Bu Sefer 2ye

Yıktın Beni Başın Göye Erdimi Şimdi Söyle
    Lanet olsun Sana LAnet Olsun Sevgine
    Sana verdiğim Sevgiyi Başkasından Bekleme
    Layık Olan Sevilir Sen Değmezsin Bişeye

>>>Kalbim Ağlar İçindeyse Yine Senin NEfretin<<<
    >>>Ölümüne Kadar Seviyordun Nerdeydi Sevgin<<<<
    >>>Bu Kadar Acı vermezdi Kalleşce Gitmeseydin<<<
    >>>Benden Gittiğin GüN Benim İçin Mezara Girdin<<<

Senin Gibilerine Mutluluk Uzak Kalsn
    Benim Gibi Sevenlerin Gözyaşları Akmasn
    O GözyaşLarımız KahpeLerin Üstüne Aksın
    Benim YaşadıkLarımı BirGün Sende Yaşarsın

O zaman Kapıma Köpek Gibi Sen Dayanırsın
    Çaresizlik Üzerine Çöktüğünde Anlarsn
    Gözyaşların Kalbine Damlasın ORayı Yaksın
    Senin GibiLeri Benden UzakLarda Yaşasın

SöyLedikLerimin NAsibini Sen AlacakSn
    Benim Dayandığım Gibi Sen Dayanacakmısın
    Ölmedim Ayaktayım Bilmem Farkındamısın
    Adın Sevgin Senin Aşkın Yerin Gibine Batsn

>>>Kalbim Ağlar İçindeyse Yine Senin NEfretin<<<
    >>>Ölümüne Kadar Seviyordun Nerdeydi Sevgin<<<<
    >>>Bu Kadar Acı vermezdi Kalleşce Gitmeseydin<<<
    >>>Benden Gittiğin GüN Benim İçin Mezara Girdin<<<

MC Sefalet - Kin Kustum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MC Sefalet - Ölüm Gelsin

MC Sefalet - Ölüm Gelsin

susun Artık Dayanamaz Oldu Kalbim, Savaşmaktan Yoruldu Susun Artık Çekilin Gözlerime Kan Doldu Yardım Eden Hani Nerde Etrafım Boş Bulundu Bu Bedenim Ateş Gibi Yandı Bitti Kavruldu İsyan Ettim Çile Çektim Kalktım Düştüm Yenildim Pes Etmedim Dostum Dedim Arkamdan Ezildim Sokak Köşelerinde Ordan Buraya İtildim Beni Seven Nerde Zalim Hayat Hadi Söyle Bana Varsa Seven Biri Söyle Çıksın Karşıma...
  2. MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

Sana gönlümü kaptırdım cok sevdim Sen herşeyimdin canımdan cok sevdiğim Herşeyimi sana verdim senle yolumu seçtim Sana olan sevgimi kimselere vermedim Hiç kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim Senden sevgi görmesemde senden vazgeçemedim Birgün beni seversin diye bekleyeceğim Başka birşey istemem budur bir tek dileğim Aramızda uçurumlar olmasına rağmen Engeller koparamaz alamaz seni benden...
  3. MC Sefalet - Gitme Yar

MC Sefalet - Gitme Yar

ms sefalet gitme yar ms sefelat gitme yar sefalet mc Gülüm beni Senin Sevginden Mahrum Bırakma, Gitme Uzaklara ne oLursun Bu Cana Kıyma. Ne Olursun sana Giden Yollarımı Kapatma, Bu yoLda Bu Sevdayı Uçurumlardan Atma. Gidersen Kefenim oLur bana bu Dünya, Zindan OLur GeceLerim GündüzLerime Kara. Sen Olmadan Günyüzü Bile Görmek Haram Bana, Ne oLursun Gitme Gel Yanıbaşıma. Dayanmak Zor Olur...
  4. MC Sefalet - Dön Geri

MC Sefalet - Dön Geri

Yıllar Geçsede seni Unutamam Geri Donmesende Silip Atamam Umudum Hala SeniNle birlikte, Unutamıyorm Kalbim hala seninle Hergece Seni Düşünür yanarım, Her Gece Kaderime Oturur Ağlarım yokluğundan Beri GeceLer Haram, Yokluğundan Beri Başkasına Bakamam Sensizlik Bana Çok Zor bile, seni Sevmek benim için tek Yokluğun bana Mezar oLdu Sanki Veremem Senden BAşkasına Kalbimi Bu Kalbim Senden...
  5. MC Sefalet - Bedduamsın

MC Sefalet - Bedduamsın

Yaktin Sevgi Denen Duygularimi Yiktin Daglar Gibi Umutlarimi Caldin Bugünümü Yarinlarimi Gel Canimida Al Acimiyorsan ... O ipek Saçların bir bir Dökülsün Öksürdükçe İçinden Cigerlerin Sökülsün Herkes neşe İçindeyken Senin ßoynun ßüküLsün Geçsin ßütün Ömrün Ağlamakla Geçsin Gözlerinden yaŞLar Hiç Eksik oLmasın Kulakların Tıkansın Güzel söz Duyamasin Kör Olsn O Gözlerin Hayatı Göremesin...

Sayfayı Paylaş