gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

MC Sefalet - Kopamam Senden

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

leyla: ecelim gelip beni senden alsa vazgecemem senden ayrilamam asla dayanmaz olurum senin yokluguna dön artik dön gel bana (2x)

sefalet:
    ellerimi tutmasan gözlerime bakmasan sevdim seni bir kere seni seviyorum yani basimda olmasan hayalinle yanliz kalsam dayanamam buna seni istiyorum gözlerimin önunden hayalin hic gitmiyor aglayan gözlerim seni senden istiyor gözlerim kör askim senden baskasini görmuyor dayamaz iste bak yine seni bekliyor beklyiorum bekliyorum yanliz kaldim gecelerde dayanamaz kalbim aldigim her nefeste yoksun yani basimda kim bilir neredesin her seyi silipte beni yeniden severmisin yoksa unutmam icin her yolu denermisin yeniden sevmeyi dene beni birakipta gitme yanliz kaldim dunyamda acilar icinde kapat artik bu yarayi seni seven kalbimden

leyla:
    ecelim gelip beni senden alsa vazgecemem senden ayrilamam asla dayanmaz olurum senin yokluguna dön artik dön gel bana

sefalet:
    dön gel bana gitme benden uzaklara yarali kalbime yeni yaralar acmayani basimda olsan ellerimi tutsan gözlerine bakip yine sende aski tamsam soguk gecelerde göz yaslarim sogutur sen gelmezsen bu bedenim sogusun eger bana gelirsen askim sonsuz olursun dayanamiyorum dön gel yanima gel gel dön gel yanima uzat elini bana kalma uzaklarda sen ve ben gidelim buralardan daglara yazalim askimizi bastan kimse ayiramasin kimse koparamasin askimiz bir daha yarim kalmamacasina benim kalbim sana senin kalbin bana yeterki gel dön gel yanima

leyla:
    ecelim gelip beni senden alsa vazgecemem senden ayrilamam asla dayanmaz olurum senin yokluguna dön artik dön gel bana(3x)

MC Sefalet - Kopamam Senden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MC Sefalet - Seviyorum Seni

MC Sefalet - Seviyorum Seni

MC SEFALET:SEVIYORUM SENI 1sen varsin icimde tek sen icimde gün gectikce büyüyen asla vazgecemem bu sevgiden dünyalari verseler yine seni degismem düsmanlarim yok olsun yinede hayal edemem seviyorum icimde tek senin sevdan sevgindir beni hayata baglayan askindir beni sonsuza yasatan gercek aski seninle buldum sen benim canima can katan oldun sanki bastan yaratildim ona buna deil kalbimi sana...
  2. MC Sefalet - Ölüm Gelsin

MC Sefalet - Ölüm Gelsin

susun Artık Dayanamaz Oldu Kalbim, Savaşmaktan Yoruldu Susun Artık Çekilin Gözlerime Kan Doldu Yardım Eden Hani Nerde Etrafım Boş Bulundu Bu Bedenim Ateş Gibi Yandı Bitti Kavruldu İsyan Ettim Çile Çektim Kalktım Düştüm Yenildim Pes Etmedim Dostum Dedim Arkamdan Ezildim Sokak Köşelerinde Ordan Buraya İtildim Beni Seven Nerde Zalim Hayat Hadi Söyle Bana Varsa Seven Biri Söyle Çıksın Karşıma...
  3. MC Sefalet - Kin Kustum

MC Sefalet - Kin Kustum

Kulak verde Dinle beni Bu sözlerim Sana be Dinleyin Sözlerimi İbret oLsun Bütün Aleme Haykırıyorum Nefretimi Bir Şerefsize GözyaşLarım Akıyor HerGece Kaderime Aynalara Küstüm Yataklara Düştüm Sayende Dilimde İsmin Ama Bedduayla ßirlikte Oturur Bakarım Kinle Duvardaki Resmine Baktıkça Nefretim Katlanır Bu Sefer 2ye Yıktın Beni Başın Göye Erdimi Şimdi Söyle Lanet olsun Sana LAnet Olsun...
  4. MC Sefalet - Gitme Yar

MC Sefalet - Gitme Yar

ms sefalet gitme yar ms sefelat gitme yar sefalet mc Gülüm beni Senin Sevginden Mahrum Bırakma, Gitme Uzaklara ne oLursun Bu Cana Kıyma. Ne Olursun sana Giden Yollarımı Kapatma, Bu yoLda Bu Sevdayı Uçurumlardan Atma. Gidersen Kefenim oLur bana bu Dünya, Zindan OLur GeceLerim GündüzLerime Kara. Sen Olmadan Günyüzü Bile Görmek Haram Bana, Ne oLursun Gitme Gel Yanıbaşıma. Dayanmak Zor Olur...
  5. MC Sefalet - Bedduamsın

MC Sefalet - Bedduamsın

Yaktin Sevgi Denen Duygularimi Yiktin Daglar Gibi Umutlarimi Caldin Bugünümü Yarinlarimi Gel Canimida Al Acimiyorsan ... O ipek Saçların bir bir Dökülsün Öksürdükçe İçinden Cigerlerin Sökülsün Herkes neşe İçindeyken Senin ßoynun ßüküLsün Geçsin ßütün Ömrün Ağlamakla Geçsin Gözlerinden yaŞLar Hiç Eksik oLmasın Kulakların Tıkansın Güzel söz Duyamasin Kör Olsn O Gözlerin Hayatı Göremesin...

Sayfayı Paylaş