gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

MC Sefalet - Yanginlardayim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mc sefalet_Yanginlardayim (refrain
    kalbim yanginlarda senin yoklugunda senin sevgin olmadan dönmesin bu dünya (2x)

yoklugun icime 1 yiin gibi cöktü enkazlarda bu yürek acilarla büyüdü yoksun sevgilim hangi yaban eldesin sen olmasan gencligim mutlu gün görmesin yoksun sevgilim hangi yaban eldesin sen olmasan gencligim mutlu gün görmesin

(refrain
    kalbim yanginlarda senin yoklugunda senin sevgin olmadan dönmesin bu dünya (2x)

yoklugun icime 1 yiin gibi cöktü enkazlarda bu yürek acilarla büyüdü yoksun sevgilim hangi yaban eldesin sen olmasan gencligim mutlu gün görmesin yoksun sevgilim hangi yaban eldesin sen olmasan gencligim mutlu gün görmesin

(refrain
    kalbim yanginlarda senin yoklugunda senin sevgin olmadan dönmesin bu dünya (3x)

kalbim yanginlarda bebegim alev alev yanarim kül olmus bu bedenim yokluguna aglarim yokluguna

MC Sefalet - Yanginlardayim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MC Sefalet - Ölüm Gelsin

MC Sefalet - Ölüm Gelsin

susun Artık Dayanamaz Oldu Kalbim, Savaşmaktan Yoruldu Susun Artık Çekilin Gözlerime Kan Doldu Yardım Eden Hani Nerde Etrafım Boş Bulundu Bu Bedenim Ateş Gibi Yandı Bitti Kavruldu İsyan Ettim Çile Çektim Kalktım Düştüm Yenildim Pes Etmedim Dostum Dedim Arkamdan Ezildim Sokak Köşelerinde Ordan Buraya İtildim Beni Seven Nerde Zalim Hayat Hadi Söyle Bana Varsa Seven Biri Söyle Çıksın Karşıma...
  2. MC Sefalet - Kin Kustum

MC Sefalet - Kin Kustum

Kulak verde Dinle beni Bu sözlerim Sana be Dinleyin Sözlerimi İbret oLsun Bütün Aleme Haykırıyorum Nefretimi Bir Şerefsize GözyaşLarım Akıyor HerGece Kaderime Aynalara Küstüm Yataklara Düştüm Sayende Dilimde İsmin Ama Bedduayla ßirlikte Oturur Bakarım Kinle Duvardaki Resmine Baktıkça Nefretim Katlanır Bu Sefer 2ye Yıktın Beni Başın Göye Erdimi Şimdi Söyle Lanet olsun Sana LAnet Olsun...
  3. MC Sefalet - Gitme Yar

MC Sefalet - Gitme Yar

ms sefalet gitme yar ms sefelat gitme yar sefalet mc Gülüm beni Senin Sevginden Mahrum Bırakma, Gitme Uzaklara ne oLursun Bu Cana Kıyma. Ne Olursun sana Giden Yollarımı Kapatma, Bu yoLda Bu Sevdayı Uçurumlardan Atma. Gidersen Kefenim oLur bana bu Dünya, Zindan OLur GeceLerim GündüzLerime Kara. Sen Olmadan Günyüzü Bile Görmek Haram Bana, Ne oLursun Gitme Gel Yanıbaşıma. Dayanmak Zor Olur...
  4. MC Sefalet - Dön Geri

MC Sefalet - Dön Geri

Yıllar Geçsede seni Unutamam Geri Donmesende Silip Atamam Umudum Hala SeniNle birlikte, Unutamıyorm Kalbim hala seninle Hergece Seni Düşünür yanarım, Her Gece Kaderime Oturur Ağlarım yokluğundan Beri GeceLer Haram, Yokluğundan Beri Başkasına Bakamam Sensizlik Bana Çok Zor bile, seni Sevmek benim için tek Yokluğun bana Mezar oLdu Sanki Veremem Senden BAşkasına Kalbimi Bu Kalbim Senden...
  5. MC Sefalet - Bedduamsın

MC Sefalet - Bedduamsın

Yaktin Sevgi Denen Duygularimi Yiktin Daglar Gibi Umutlarimi Caldin Bugünümü Yarinlarimi Gel Canimida Al Acimiyorsan ... O ipek Saçların bir bir Dökülsün Öksürdükçe İçinden Cigerlerin Sökülsün Herkes neşe İçindeyken Senin ßoynun ßüküLsün Geçsin ßütün Ömrün Ağlamakla Geçsin Gözlerinden yaŞLar Hiç Eksik oLmasın Kulakların Tıkansın Güzel söz Duyamasin Kör Olsn O Gözlerin Hayatı Göremesin...

Sayfayı Paylaş