gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

MC Sefalet - Yeni Msn Rap (feat & Ugur-E)

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Rüyamda manitayla sarmas dolasken saatin zili çaliverdi aniden eyvah dedim lan çok geç kaldim,stüdyoya hemen gitmem lazim.
    Girdim banyoya soguk bi dus aldim belki kendime gelirim sandim, hemen çiktim banyodan üstümü giydim, giyer giymez msne baki vereyim dedim. Hersey bi kenara hemen msne girdim. girdim ama bizim Ugur msne gelmemis telefon açicam (yatutumda)bitmis. Baktim bizim asagda evin teli çaliyor cep telefonu dururken bizim evi ariyor. kizim dedim DUR!telefon çaliyor.

-Alo, Alo lan Sefa nerdesin olum sen? telefonunda kapali,ne bok yiyon lan bu saatte?
    -Sorma lan zilin sesini duymadim, msnde kizlara doyamadim!
    -Lan olum atla gel cabuk buraya!
    -Lan dur, msnde manitalar birakmiyo!

Baslattirma kizlarina çabuk gelsene buraya, isim gücüm var benim beklettirme bosuna, gelirsem bak oraya gösteririm kizi sana. Yeterince bekledim zaten seni burada, sense orda keyfinde msnin basinda, yeter olum yeter hadi gelsene butarafa bitirmemiz lazimdi bu rapi bu hafta! Yoksa unuttunmu lan hadi söylesene bana, söylesene bana!

-Tamam adam yeni bi rap çekmemize lüzum kalmadi artik!
    -Niye lan olum bu rap bu hafta bitmesi lazim
    -Bittiya olum bak çaliyo bile
    -Nediyon olum sen?kafayimi siyirdin?
    -Olum sen bana ne kiziyon simdi? al sana bal gibi yeni bir rap!
    -Nasil yani?
    -Sen takma kafana...anlayan anladi!

MC Sefalet - Yeni Msn Rap (feat & Ugur-E) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MC Sefalet - Ölüm Gelsin

MC Sefalet - Ölüm Gelsin

susun Artık Dayanamaz Oldu Kalbim, Savaşmaktan Yoruldu Susun Artık Çekilin Gözlerime Kan Doldu Yardım Eden Hani Nerde Etrafım Boş Bulundu Bu Bedenim Ateş Gibi Yandı Bitti Kavruldu İsyan Ettim Çile Çektim Kalktım Düştüm Yenildim Pes Etmedim Dostum Dedim Arkamdan Ezildim Sokak Köşelerinde Ordan Buraya İtildim Beni Seven Nerde Zalim Hayat Hadi Söyle Bana Varsa Seven Biri Söyle Çıksın Karşıma...
  2. MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

MC Sefalet - Kalbimdeki Boşluk

Sana gönlümü kaptırdım cok sevdim Sen herşeyimdin canımdan cok sevdiğim Herşeyimi sana verdim senle yolumu seçtim Sana olan sevgimi kimselere vermedim Hiç kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim Senden sevgi görmesemde senden vazgeçemedim Birgün beni seversin diye bekleyeceğim Başka birşey istemem budur bir tek dileğim Aramızda uçurumlar olmasına rağmen Engeller koparamaz alamaz seni benden...
  3. MC Sefalet - Dön Geri

MC Sefalet - Dön Geri

Yıllar Geçsede seni Unutamam Geri Donmesende Silip Atamam Umudum Hala SeniNle birlikte, Unutamıyorm Kalbim hala seninle Hergece Seni Düşünür yanarım, Her Gece Kaderime Oturur Ağlarım yokluğundan Beri GeceLer Haram, Yokluğundan Beri Başkasına Bakamam Sensizlik Bana Çok Zor bile, seni Sevmek benim için tek Yokluğun bana Mezar oLdu Sanki Veremem Senden BAşkasına Kalbimi Bu Kalbim Senden...
  4. MC Sefalet - Bedduamsın

MC Sefalet - Bedduamsın

Yaktin Sevgi Denen Duygularimi Yiktin Daglar Gibi Umutlarimi Caldin Bugünümü Yarinlarimi Gel Canimida Al Acimiyorsan ... O ipek Saçların bir bir Dökülsün Öksürdükçe İçinden Cigerlerin Sökülsün Herkes neşe İçindeyken Senin ßoynun ßüküLsün Geçsin ßütün Ömrün Ağlamakla Geçsin Gözlerinden yaŞLar Hiç Eksik oLmasın Kulakların Tıkansın Güzel söz Duyamasin Kör Olsn O Gözlerin Hayatı Göremesin...
  5. Mc Karakule - Askimi Hisset (& Ugur-E)

Mc Karakule - Askimi Hisset (& Ugur-E)

oyle guzelsinki bilmem beni istermisinki bir kere dinlermisin cok seviyorum ben seni oyle guzelsinki bilmem beni istermisinki bir kere dinlermisin cok seviyorum ben seni yuregim sallandi bu kalbim sana tutuldu bilmiyorsun ama bu kalbim sende hayat buldu bir volkan gibi tastin gonlum sevginle doldu gozlerim sadece sende etrafimda hersey dondu gozlerime baktigin an kalbimi caldin guzelim...

Sayfayı Paylaş