gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

McDonald's İşletin:)

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu oyunda McDonald'sı işletiyorsun, inekleri yetiştirip soya bahçeleri kurup eleman alıyorsun, siyaset adamlarını kandırıp daha çok para kazanmaya çalışıyorsun vs.. Asıl önemlisi McDonalds'ın gerçekleri gözler önünde, genlerle oynayabiliyorsun, tarlalara hormon katıyorsun, fabrika ve hayvan artıklarını ziyan etmeyip hamburgerlere karışıtırıyorsun, Güzel hazırlanmış bir flash oyun... http://www.mcdonaldsvideogame.com/

McDonald's İşletin:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİllİ İŞletİm Sİstemİ 2008'e Hazirlaniyor

Mİllİ İŞletİm Sİstemİ 2008'e Hazirlaniyor

milli işletim sistemi ''MİLLİ İŞLETİM SİSTEMİ'' 2008'E HAZIRLANIYOR TÜBİTAK'ın geliştirdiği ücretsiz bilgisayar işletim sistemi Pardus'un 2008 sürümü için hazırlıkların sürdüğü bildirildi İşletim sistemini geliştiren ekibin başkanı TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsünden (UEKAE) Doç. Dr. Erkan Tekman, yaptığı açıklamada, 2003 yılı başında başlatılan ''e-dönüşüm...
  2. Uzaktaki işletim sistemi!

Uzaktaki işletim sistemi!

Cloudo: İnternetteki işletim sisteminiz. Bir işletim sistemi düşünün; Windows gibi ama sadece internet üzerinden kullanılıyor. İşte Cloudo. Son zamanların en tartışılan ve en heyecan verici konularından biri olan cloud computing, yani sisteminizdeki her şeyin bilgisayarınızda değil, internet üzerinde tutulması pek çok kişi için bugün halen bir bilim kurgu konusu. Fakat İsveçli yeni kurulan...
  3. Koca işletim sistemi

Koca işletim sistemi

Sevgili melekler, Çağımız teknolojide çığır açtı. Kocalarımızı,sevgililerimizi pc yoluyla idare edebileceğiz... Bakalım nasıl olacak bu iş...... Sayın Teknik Servis Yetkilisi, Geçen yıl aldığım 'Erkek Arkadaş 5.0' programını 'Koca 1.0' seviyesine yükselttim. Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu. Özellikle 'ErkekArkadaş 5.0' bölümünde bulunan 'Çiçek 8.0' ve 'Mum...
  4. Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler!

Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler!

alişan, asker anıları, 2011, çağla şikel, telefon şakaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde askerlik görevini yapıp evine dönen Alişan bir radyo kanalında samimi açıklamalarda bulundu. Askerlikten döner dönmez, ’10’ adlı albümünü çıkaran Alişan; Radyo Turkuvaz’da Hopdedik Ayhan’ın konuğu oldu. Hem şarkılarını söyleyen, hem de dinleyicilerin...
  5. Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ?

Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ?

İpade İos 5 Yükleme Anlatımı İpade İos 5 Nasıl Yüklenir Sevgili melekler, artık herkesin elinde olan ve gittikçe yaygınlaşmaya devam eden Ipad'e İos 5 Nasıl Yüklenir merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için İpade İos 5 Yükleme Anlatımı bu sayfamızda melekler.... İpad İos 5 son sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınladı. İos 5'i yüklemenin diğer güncelleştirmeleri...

Sayfayı Paylaş