gebe
  1. aphrodit3

aphrodit3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mcx mcx bunLarda bhenden x) qarıshık süper nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında aphrodit3 tarafından paylaşıldı.

süper nickler xd kapak nickler xd en kapak emo kendini bişey sananlara sözler
    qiDi$iNi SiL akLınDaN q€Li$iN KaLsıN yAr... aLacaĞı WarSa a$KıN S€Ni ߀Ni aLsıN...!
    ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa...

çhokta tınNN triBüne WıNN WıNN...!

2 dK DeliKanLı oLun PaRaSı NeYSe VeRiRiM

ßu мuduя ßaηa яєωa qöяdüğüη ?! кiмSєLєя вiLмєS, ßu ßiя кöяdüğüм !

€limde Bir Kitap Sayfası İsTe Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat..!!

$uursuz ßéyinLérinizdéki,qércéği unutmu$ hayaLLérinizé ßi tükürükté ßén atıyorum

SaNa Dü$eN Susmak ÇeNeNi YoRMa SaYGıLaR.!!!

Beni Kimin NeReSiNe taKtĞı öNELi AsıL öNeMLi OlAn bnm KiMi nEReMe tAkTıĞıM

HaYaT YeDeK oYuncuLarLa DoLuDuR ... !
    ßo$aLan YeR Her ZaMaN DoLDuruLur ... !

insan maskeleri o yüzsüzlüğünüze hiç yakışmıyo !!..
    kırSanDa birÇok kéZ kaLbimi faRkeDér mİ séRseRy ?

inSan oğLu naNkördüR değer weRmez kimseye .,bende inSan'm sonuçta fasLasıNı bekLeme . .

Oyunun adı aşk,kan ve gül -
    Sen katilsin bense maktül -
    Çek hançerini son kez öp ve beni öldür..*

né oLDum deme ne oLCamDa déMe . . ne oLuyo naaNn Dé.) ehuhueh xD

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI..

hadi gir ruhuma, sar beni.. çal fikrimi, deli et beni.. fırtınalar kopar içimde, unuttur bana kendimi..

Yeminimdir..Ecelimdi..ölümümdü r Ayrılık..Sana En son Kalanımdan Hediyemdir Pişmanlık..

Hayal Mi Bıraktın da..Hayallerimin Erkeği Olucan=))

DisConnect OLurSam ßeni Yine Ararmısın? MaSa Üstünde ßuLamazsan ßeLgeLerime ßakarmıSın?Pc BozulurSa YenideN OnaRırmıSıN?

kayboldun tenimden ne gelirki elimden fırlattım tüm yalanları çırılçplak kaldm brden...

Varlığın ne hissettirdiki yoklugun acıtsın..

Håkkîмdå køηu$uℓur åмå $ãhsîyętîм ßîℓîηмєz , rєsмîмє ßåkårsîη åмå qøzûмûη dєrîηî qørûℓмєz

İtLe köpekLe uğraşıcak vaktim olsaydı
    veteriner olur
    inSan qißi qöRünen haywanLarı
    tedavı ederd*m..

qöLLemm oL qeL DesNn geLmem mii yaar uqrumDa öL DeSsen öLmem mi yaar.. kaLßim SeniNn içiNn ÇarPıo YaRr

qüçüx quяαßiчεm xd

cHaDaLooSss =)

αDı ßende SαkLı[m]

qimSe karıShmαsın Dαα Cocuqum ßen .. !!

ArtiSt Hic DéiLim Ama "MuhTé$ém OLmaK" KanıMda Faя..! x)

qзndimi αrαrken oLmαktαn korktuqum Чзrdзyimm '' SзndзЧim ''

qece sαnα sαrıLıp yαtmαdαn sαbαhα senLe uyαnmαdαn senden ßebeqim oLmαdαn ALLαH'ım cαnımı αLmαsın ..

Cok deqίştίм beИ artık мeŁek deqίŁiм

Kendini bi .. sananlar.... Gerçekten SandıgınıZ gİbisiniz

Düичa umrumda deqiŁĸi ; havŁaЧaИ κöpεκŁεr umЯumda oŁSuИ

bαĸmαzsαn bαĸmαm mεЯαĸŁın deqiŁim qüzεŁim demem αrtist dεqiŁim düsεni ĸαŁdırıЯım fεsαt dεqiŁim hεЯĸεsi sεvεmεm sıpsεvdi dεqiŁim ..!!

herkeS aYnı hayaTTa keNdiNi biŞEY saNMa..! Ne kadaR çok biLiRSen o kaDaR çok beLa aSLında

degerLi oLαn hαYαtımda degeRsiz oLαn αYαgımın αLtındαdır !!

$4ooOOoo ·$1senin neчin oLur derLerse ·$4qüLümm ·$1oLur ·$4ßαLımmm ·$1oLur diчeceqim !!

uyuzum inαtcıyım anti ciddiyim, cıLqınım
    uqαLαчım :) sewimLiyim&tαtLıyım
    cαbuk sinirLenmem tribe geLemem
    özentiLerden nefret ederim
    kendini beqenmisLerdende...

Hαyranım sαnα sαßrınα
    Sαkince kαrsımdα durup meydαn okuyαn o tαvrına...
    VarLıqınα..
    ßiLiyorum kurtαrırsın ßeni sen herseyden
    - αsıqım senin αskınα

!!...ЧαsαL uyαrı...!! ßu kisiye erisim mαhkeme kαrαrıyLα ЧαsαkLαnmıştır !!

Feedα oLLSsun SsSanαα isyαnqααr Чüüreqiiim ..

tαdı yoq sensiz ne qündüzün ne qecenin ...!!

Heer qeCce sensizLiiiqe uyααnmαααk çook zooor SevqiLimmm ..!!

ne qαrα qαşınα ne qαrα qözüne ßen łeq ßir sözüne łułuLup qαLdım ...!!!

Чorqunum ... özLemeqłen hαчαLini ...

aynaya ßaq we qendy yüzünü öréN.. 4-5 şeqiLsiz dönmé yüzLérindén artıq ßiriny ßéénN..

zaman dur artıq yeterH.. aLLa'Hım ßu ßoqDan hayatta ßoqDan insanLarın araSında Sén ßana Saßır werH..

azına emziği wermeDen susmayı örenmeLiSin ßüyüDün artıq çoçuq DéiLSin..

ßeqLediğim >> Sén << oLunca ßeqLemeq ßiLé qüséL qeLio ßhana ..

aramızda mesaféLér né ßuLuşmamıza nédé shény sefmémé enqéL ..

hiç qüLmémiştiH şu yüzüm sen qeLdin hayadıma né hüzün qaLdıH nede yanLızLıqDan çeqdim zuLüm ..

Sn ipLiksn Bn Iqne, Sen iLiksin Bn Duqme Ben A$ki SnDe Buldum Deqme Keyfime x)

нαккıмdα çσк $єу уαzıLıρ çiziLiуσя...
    ¢αηıηız ¢єнєηηємє вєвєğiм..! xd

İtİraf ettim kenDime sefiyOrmusm meqeR sOnRa qüLDm haLime Cocukmsn kıZm Sn Die..

yanLışa qerek yok bnde satana af yokkkk!keyfin bilir şeker!m bana hasta olan çhokk..

arkama biLe bakmam iNan.. Dönüp 1 adım atmam.. giT dediğin an, buraLarda duramam..!

Laf sokma sidik yarı$tırma gibi $uursuz çabaLara girmeyin..
    kapak üstüne kapak yapıp tefaLe numune die gönderirim

Bir bavul dolusu cümle var defterimde.
    Sen yollarina 29 harfle acı döşeyen bir şahsa 'yara'değilde
    'yar' diyebilir misin ?

YanLışa qereq Yoq !! Zaten bende Af yoq ! Keyfin biLir oqLum..Bize taw oLan çoq..!!

devamı far xd

mcx mcx bunLarda bhenden x) qarıshık süper nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar Süper:))

Bunlar Süper:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. pşşttt süper nickler===>

pşşttt süper nickler===>

süper nickler nickler süper nickleri kısa nıckler YanLışa qereq Yoq !! Zaten bende Af yoq ! Keyfin biLir oqLum..Bize taw oLan çoq..!! αşк вιя σуυηѕα вη∂є נєтση ¢нσσq χD Hayat Benden Aldıklarını Neresine Sokucaq Acaba ? qitMe diee yafarSammm boşuunaa snn qözüün dıSarrDa.... bittii biLiorumm asLnda qaLbn başqaSıyLa.. ((iLk qiDen Sen DeiLsn qorKmaa aLştmm yaLnzLıqaaa)) kalßim buz olmu$ artk...
  3. RenkLi Süper nickLer

RenkLi Süper nickLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. En süper nickler 2011

En süper nickler 2011

süper nickler 2011 süper sözler 2011 nickler msn nickleri en süper nickler 2011, sözler, yeni ve en süperi burada arkadaşlar. Nick ve söz arayan Melek'lerimiz için, en süper nickleri ve sözleri huzurlarınıza sunuyoruz arkadaşlar:) Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz,Seveceksen SeV OnA dA YüReĞiN YeTMeZ……!...

Sayfayı Paylaş