gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

MEB Vitamin Uygulaması Üyelik Ücreti Ne Kadar ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Meb Vitamin Aylık Fiyatı
    Meb Vitamin Aylık Ücreti Ne Kadardır

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bugün itibarıyla okul öncesi ve 1.sınıflar okula başladılar. Önümüzde ki hafta da 2. kademeden itibaren öğrenciler okullarına başlayacaklar. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun dedikten sonra daha önce konusunu açtığımız MEB vitamin uygulaması ile ilgili bilgiler vermek, Meb Vitamin Aylık Fiyatı ile ilgili detayları sizlere sunmak istiyoruz...

Meb vitaminde ilkokul lise ve öğretmenler için çeşitli kademelerde bölümler bulunmaktadır. İlkokul öğrencileri için tüm derslerin uygulamalı ve videolu anlatımları bulunurken testler ve problem çözümleri ile rahat bir arayüz sayesinde hiç zorlanmadan istediğiniz konuya çalışabileceksiniz.

Meb vitaminde bulunan bazı dersler matematik, fen, Türkçe, sosyal bilgiler, Resim, Müzik, Tarih , coğrafya ve diğer mevcut dersler bulunmaktadır.

Ücretsiz üye olup görsel içeriklerle ders tekrarı yapmanıza olanak sağlayan Milli Eğitim Bakanlığı destek sitesidir.
    Ücretsiz üye olabilirsiniz. Okulda işlediğiniz konuları evinizde görsel olarak tekrar edebilirsiniz. Tüm yaptığınız işlerle puan toplayıp başarınızı arttırabilirsiniz.

Üye olmak için TC kimlik numaranız ve doğum tarihinizi girmelisiniz. E-posta adresiniz de olmalı.

2. şehribam

şehribam Forum Okuru

3. zehraa müjde

zehraa müjde Forum Okuru

ben de anlamadım .paralımı bedava mı

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    MEB vitamin üyeliği ücretsizdir ve sınırlı bir şekilde uygulamadan ücretsiz yararlanılabilir.

MEB vitamin uygulaması ise ücretlidir. Uygulamadan tüm boyutlarıyla tam olarak faydalanabilir.

Bunun dışında devlet okullarında okuyan öğrenciler Türk Telekom'un sosyal sorumlulukla eğitime verdiği destek kapsamında, gelişmiş Vitamin özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirler. Bunun için, okullarından Vitamin'e T.C. Kimlik Numaraları ile "Öğrenci" üyeliği adımlarını takip ederek üye olup giriş yapmaları yeterlidir. Daha önce üye olan öğrencilerin tekrar üyelik adımlarından geçmelerine gerek yoktur. Vitamin'i, okullarından giriş yaparak kullanabilirler.

5. anlamadım

anlamadım Forum Okuru

nasıl yani nesi ücretsiz nesi ücretliiiiiiii biri yazsın

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nesini anlayamadınız ben de onu anlamadım doğrusu. Siteye girip ücretsiz üye olursunuz, hatta kısa bir süreliğine sitenin tüm olanaklarından faydalanırsınız. Ama bu kısa bir süredir. Sonrasında siteden kısıtlı olarak faydalanabilirsiniz. Siteden tam anlamıyla yararlanmak için, sitenin tüm uygulamalarına erişebilmek için belli bir miktar ücret ödemeyi kabul edersiniz. Yani her ay belli bir miktar ödeyerek Vitamin uygulamasından faydalanabilirsiniz.
    Var mı şimdi başka bir sorunuz?

7. one direction

one direction Forum Okuru

ben vitamin aldım 1 senelikği 106 lira 2 ayda bedava ama açılması çok uzun sürüyo hala açılmadı 1 hafta olucak neredeyse ama çok iyiymiş zaten iyi olmasa almazdım değilmi?

8. ece bece

ece bece Forum Okuru

ücretsiz 1 hafta deneme süresi var beğenirsen parayla devam ediyosn ama 1 hafta bedava

9. buket tan

buket tan Forum Okuru

10. aynen

aynen Forum Okuru

11. hazal su

hazal su Forum Okuru

arkadaşlar vitamine üye olmak ücretzsiz ama içeridinde konu işlemek ücretliymiş bence saçma ikiside ücratsiz olsa ne olur sanki ölürler mi

12. barija

barija Forum Okuru

bende anlamadım ücretlimi ücretsizmi

MEB Vitamin Uygulaması Üyelik Ücreti Ne Kadar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de ücretler ne kadar?

Türkiye'de ücretler ne kadar?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), “İmalat Sanayinde 2007 Yılının İkinci Dönemine ilişkin Ücret ve Kazancı” açıkladı. Buna göre yılın ikinci döneminde kişi başına aylık ortalama brüt ücret 1406 YTL, brüt kazanç ise 1573 YTL olarak hesaplandı. Aylık ortalama brüt kazançlar iki basamaklı ekonomik faaliyet kolu itibariyle incelendiğinde, en yüksek ortalama brüt kazanç, 4 bin 884 YTL ile kok...
  2. Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar?

Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar?

kürtaj ücreti kürtaj fiyatları yapan hastaneler ücretleri fiyatları izmir Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar? Kürtaj yalnızca ve ancak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanınca uygulanır. Yapılan işlem gizli kalır. Kürtaj Fiyatları ne kadar ? Kürtaj fiyatları kürtaj yapan hastane, poliklinik ve doktor kürtaj fiyatı tarifesine göre değişiklik arzetmektedir. Kürtaj fiyatlarını belirleyen en...
  3. Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu?

Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu?

Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu bilen var mı aranızda lütfen cevap versin kızlar!
  4. Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Nasıl Alınır buyrun lütfen!

Meb Vitamin Üyeliği Almak Meb Vitamin Üyelik Nasıl Alınır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda ilgili tüm arkadaşlarımız için, faydalı bilgiler paylaşıyor ve Meb Vitamin üyeliği nasıl alınır diyen arkadaşlarımız için, Meb Vitamin üyeliği almak için ilgili tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz. Meb Vitamin, Milli eğitim bakanlığının...
  5. 2013 Yılı MEB Vitamin Uygulaması İçin Üyelik Bilgileri

2013 Yılı MEB Vitamin Uygulaması İçin Üyelik Bilgileri

Meb Vitamin Üye Olma Meb Vitamin Kaydol Sevgili melekler, 2012-2013 öğretim yılı için ilk zilin çalmasına günler kala öğrenciler de yavaş yavaş okul hazırlıklarına başladı. Ders çalışma moduna girmeye de yavaş yavaş başlayan öğrenciler için MEB öğrenciler için internet üzerinde Vitamin uygulamasını ücretsiz verecek. Öğretmen ve öğrencilerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri Meb Vitamin...

Sayfayı Paylaş