gebe
  1. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mecburdum gurbete

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında seda_emir tarafından paylaşıldı.

mecburdum gurbete annem seni arkamda bırakmaya;inatçıydım ben anne hiç dinlemezdim seni oysa sen benim hayatımın mimarı ;beni var eden insann o kadar haklıymışsınki . kimse sevmedi senin kadar biliyomusun anne;seni anlamak herseyden ağır geldi bana seni yasıyorum anne annenin kaderi kıza yazılırmış dertlerdi inanmazdım ama ben şimdisenin kaderini yaşıyorum çok yoruluyomuşsun anne hayat ve el oğlu senin gibi sevmiyomuşş şimdi hasta yatağımdayım yanımda olsan ateşime bakar ;çorbamı yapar ben iyileşene kadar bi dakka yanımdan ayrılmazdın .Oysa şimdi yatagımda tek başıma ne halimi soranım ne baş ucumda oturanım var yalnızım anne kimsesiz yalnız ve annemsiz annenizi asla bırakmayın özelliklede bir erkek için::::::

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: mecburdum gurbete
    bende 11 senedir gurbetteyim ve 4 senedir annemi gormedim yani trye gidemedim...seni cok iyi anliyorum burda yasadigi saniyeyi anlatamaz insan degilki senelerini anlatsin....bende cok tuhafim son zamanlar 4 senenin birikimimi nedir adini bile koyamadigim bi bulaniklik var icimde....diyecegim her seyin hayirlisi olsun unutma her karanligin sonunda isik vardir hersey duzelecek buna odaklan ve oyle yasa....umarim hep mutlu olursun...sevgilerimle

3. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok saol cnm birazda olsa rahatladım çok saol iyi dileklerin için

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne demek guzelim istedigin her zaman ozel mesajlada konusabiliriz nede olsa ayni dertten yakiniyoruz dime....gorusmek uzere

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    canim ne guzel yazmissin
    bnde ilk isvicreye geldgimde
    iki yil annemden ayri kaldim ve suan yazdiklarina aynen katiliyrum o an bnde bunlari dusundum

ama allahtan biz kavustuk
    ama sonra bn velendim ve yine ayrildik suan ne kadar yakin olsak onu heran her dakika yanimda istyirum bana derki sen hala bnm ufakligimsin cunku bn onlara cok dusunum ve onlardan birgun bile ayri kalamyirum

rabbim ins butun sevenleri anne ve yavrulari kavusturur
    slmlar

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Allah sabırlar versin canım sana gurbetlik çok zor tabiki...
    paylaşımın için teşekkürler canım...

7. gulcem

gulcem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende gurbetteyim ve duygularinizi anliyorum,gerci annem yok vatanimda biraktigim ama hastayken basucumda duran sevdiklerim vardi,simdi hasta olsam basucumda bekleyecek,bir bardak su verecek kimsem yok,bazen oyle pisman oluyorumki buraya geldigime,ama kaderden kacilmaz derlerya oyle iste,2 yil oldu gormuyorum ablami,kardesimi o kadar cok ozledimki anlatilmaz,gurbet cok zormus be arkadslar,allah hepimizin yardimcisi olsun dilerim.

8. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok tesekkür edrim hepinize varlıgınızla yanımda oldugunuz için gurbet ve annesizlik çok zordur bilirim allah hiç birimizi sevdiklerimizden ayırmasın insallah tekrar tesekkürler canlarım

9. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

güzel bir başlık güzel bir paylaşım öncelikle bunun için teşekkürler...

lütfen anneleriniz kilometrelerce uzakta olmasın diye üzülmeyin...gönüller bir olsun o önemli...Birde çok yakınınızda olup ama bir o kadarda uzak anneleri getirin aklınıza ...İhtiyacınız var ama yakınızda elinizi uzatsanız yakalıcaksınız uzakk ama bir o kadar uzak...Bu bir mesajdı lütfen bundan bir anlam çıkartın ve anneleriniz sizden çok uzaklarda diye üzülmeyin...İçinizde yanında hissedebileceğiniz bir anne nizde olması güzel...Kıymetini bilin

10. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

seda yemin ederim çok kötü oldum.bende gurbetteyim ve eğer bende annem için konu açmış olsaydım aynılarını yazardım.sanki benim duygularım bunlar.ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

11. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Rahmetli anneannem (nur içinde yatsın) kapının dışı gurbettir derdi..ben kendi memleketimde evliyim ve çok şanslıyım..Allah herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin..İnşallah bütün gurbetteki melekler sevdiklerine kavuşurlar..yeterki ölüm olmasın..

12. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

ÜZüLme LuTFeN seDa
    ALLaH YaRDiMcIn OlSuN..

13. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepinize çok tesekkür edrim beni rahatlattınız desteginixzle iyki varsınız dostlarım saolun

14. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok duygulandım ben de gurbetteyim ailemden uzakta.aynı duyguları ben de paylaşıyorum seninle.bi insanın en değerli şeyi ailesiymiş.bunu sonradan anladım ama iyi anladım.kimse kendi annenin babanın yerini tutmuyor.canım ailem hayatımın bundan sonraki aşamasını sizlerden ayrı geçirceğimi düşünmek bana çok koyuyor.:cry:keşke hep beraber olsak...

15. efgh950

efgh950 Forum Okuru

mecburdum gurbete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Karaca - Yolumuz Gurbete Düştü

Cem Karaca - Yolumuz Gurbete Düştü

yolumuz gurbete düştü hazin hazın ağlar gönül araya hasretlik girdi dertli dertli ağlar gönül garip garip ağlar gönül hazin hazın ağlar gönül bu müdür senin eserin sinemi yaktı kederin olşemde olmaz haberin dertli dertli ağlar gönül garip garip ağlar gönül hazin hazın ağlar gönül beyhaniyem budur halim senden ayrı düştü yolum bu hasretlik bize zulüm dertli dertli ağlar gönül...
  2. Emirkan - Mecburum Sana

Emirkan - Mecburum Sana

Ağla, kalbim ağla ona bağla bu canı Sen kurtar ya Rabb ümitsizce karşılıksız yananı Al derdimi dağlara ver, ateşe ver sen Ya Rabb Dayanmaz ki dağlar taşlar, alev ağlar gör Ya Rabb Ben mecburum sana, sesimi duysana Allahın aşkına kıyma bana Umutsa umut yok, çareme varmaz yol Senden sonrası yok, mecburum sana
  3. Mecburum

Mecburum

Hep kıskandım güzel günleri... Güzel olan ne varsa yaşanmış, hepsi sendin… Acılar bile güzeldi seninle.. Seninle ağlamakta güzeldi,dudak bükmekte! Sen yanımda olunca,her şeyi unutuyordum… Unutmakta güzeldi.. İçimde ezilen”ŞİMDİ NE OLACAK” kavramlarını,beynime soramıyordum.. Rahat bırakmakta güzeldi bir şeyleri.. Heryerimde sen vardın.. Sen oluyordu kör baktığım her şey! Bu sevmekti.....
  4. mecbur değildin !!!

mecbur değildin !!!

Beni böyLe sersefiL etmeye Mecbur deqiLdin ayrıLıqa Yüreqimi parçaLamaya Mecbur deqiLdin 'Sen deqiL miydin hep şöyLe diyen!' diyerek başLamayacaqım bu yazıma Bu yazımda sözLerden bahsetmeyeceqim merak etme NasıLsa hepsi senin için aqızdan çıkan önemsiz şeyLer, öyLe deqiL mi? AyrıLıqı qetiren saatLere Lanet okuyorum artık Kadere isyansa isyan Adını sen koy işte HayaLLerim...
  5. Trafikte Mecburi Yön Levhaları

Trafikte Mecburi Yön Levhaları

Trafikte Mecburi Yön Levhaları nelerdir varsa o levhaların resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş