gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mecburen evliliğe devam

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

basından eşi ile şiddetli geçimsizliği olduğunu duyduğumuz Ece Erken'in mahkemesi bi türlü sonuçlanamadı.....
    BOŞANMA YİNE YOK!
    ECE ERKEN VE KOCASI TUNCER ÖZTARHAN ARASINDAKİ BOŞANMA DAVASI YİNE SONUÇLANMADI..

Sunucu Ece Erken ile karısına şiddet uygulamakla suçlanan kocası işadamı Tuncer Öztarhan arasında “papatya falına” dönen boşanma davası yine sonuçlanmadı.

Sarıyer Aile Mahkemesi’ndeki davanın ikinci duruşması dün görüldü. Duruşmada davalı Öztarhan’ı avukatı temsil etti. Erken’in avukatı ise mazeret bildirerek duruşmaya gelmedi. Öztarhan’ın avukatı, taraflar arasında anlaşmalı yoldan boşanmak için görüşmelerin sürdüğünü belirtti. Bunun üzerine duruşma ertelendi. Uçakta ve evde dayak yediğini savunan Erken, eşinden 2.5 milyon TL manevi tazminat ve aylık 15 bin TL yoksulluk nafakası talep etmişti.

mecburen evliliğe devam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  2. evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

Arkadaşlar Evlilik Aşki öldürür Derler Sizde De Oldu Mu Sizce Doğru Mu Bu.evlendiniz Ve Her şey Yolunda Mi Yada Yolunda Olcak Mi.eşiniz Ne Kadar Sizi Memnunediyor Yoksa Evlenmeden önce Daha Mi Iyiydi Neler Değişti Hayatinizda Evlenince.
  3. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Mecburen

Erken kalkmak mecburen İşe gitmek mecburen Eve dönmek mecburen Mecburiyetten Oh sesleri of olunca Her kafadan ses çıkınca Şaşırınca bunalınca Mecburiyetten Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburen mecburen Mecburiyetten Olan olsun bıraktım Anlamı yok zorlamanın Şans kadere inandım Mecburiyetten Birçok güzeller sevdim Birini biraz fazla Gönül eşit sevmiyor Mecburiyetten Mecburen...
  4. evlilikten sonra aşk devam eder mi?

evlilikten sonra aşk devam eder mi?

Bence aşk devam eder....Ben inanıyorum melekler... Tükenmeyen bir aşk vardır. B u da zamanla sevgiye dönüşür.. Her yeni güne uyandığında eşine tekrar aşık olan eşlerde vardır. Ömür boyu süren aşklar, tutkular gerçektir bence. Ben evlilikten sonra meşkin devam edebileceğine inanan birisiyim. Ama elbette bu sizin elinizde ilişkinizi klasikleştirmemelisiniz, canlı tutmalısınız. Oturarak sadece...
  5. evlilik

evlilik

evliliklerde ortaya çıkan sorunlarda ailelerin etkisi nedir?

Sayfayı Paylaş