gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

meçhul bu ne hal :D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Meçhulum kim seni susuz bıraktı bakım halinede bak kıyamam gııı...Nerelerde yuvarlandın gız böyle hiç büyümücen demi..

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman meçhul görmesin bunu öldürürü seni kız ne yaptın

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    benim ölümüm meçhulden olsun :piha: çok şirin görünüyor kereta çamurda gezip gelmiş siteye :dil::dil:

meçhul bu ne hal :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu ne hal michael jackson

bu ne hal michael jackson

michael jackson yüzü maykıl ceksının yüzü Bu ne hal Michael Jackson Hayatını kendi elleri ile mahvetti. En son işte bu tekerlekli sandalyede görüntülendi. Dünyanın en ünlü yızdızıydı. Önce yüzünü değiştirmek için bir dizi ameliyata girişti. Siyah tenini beyaza çevireyim derken, estetik garabeti olup çıktı. O kadar beterdi ki yüzü maskeyle yaşamaya mahkum oldu. Ardından çocuklarla...
  2. Bu ne hal Nejat

Bu ne hal Nejat

ünlü oyuncu Nejat İşler tanınmaz halde acaba neden olabilir..... HAYRANLARI TANIMAKTA ZORLANDI! NEJAT İŞLER'İ GÖREN HAYRANLARI SANATÇIYI TANIMAKTA ZORLANIYOR Nejat İşler, geçtiğimiz gecce kalabalık bir grupla gittikleri eğlence mekanı çıkışında, Mega Magazin kameraları tarafından saçı sakalı birbirine karışmış şekilde görüntülendi. Nejat İşler'in sakal bırakmış olması yeni bir film...
  3. Nedir bu halim?

Nedir bu halim?

Hayat o kadar anlasızki şimdi, hiçbirşey yapmak istemiyorum. Sadece ölümümü bekliyorum, gayem sadece o güne kadar bana verilen rolü oynamak. Sabah kalk, işe git, orda birşeyler yap sonra eve gel. Hep aynı seneryo dönüp duruyor. Yüzüm gülmüyor, gülmek de gelmiyor zaten içimden. Geçen haftalarda yüzüm gülüyordu, insanlar bu halin çok yakıştı sana diyorlardı ama bilmiyorlardıki ben bir oyun...
  4. Öğrenci Evi Halleri (bu kadarda olmaz ki ama) :D

Öğrenci Evi Halleri (bu kadarda olmaz ki ama) :D

Bu kadar olur yaa acaba hakkaten bu kadar oluyor mudur öğrenci evleri :D

Sayfayı Paylaş