*MeÇHuL*bunalımda

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
*MeÇHuL*bunalımda
rüyada paten sürmek bunalımdayım
bunalımdayım intihar edecem..bi haber vereyim dedim:ang:
bunalım%20modu-qSv.gif

51D_b-34027-intihar.jpg

bunalim_neticesin_deiki_kisi_intihar_etti.jpg

Cevap: *MeÇHuL*bunalımda

delüüü:D:D
arada olur, bende cok isim var diye bunalimdayim :zuha:
gecer... esine söyle biraz daha ilgilensin seninle gezin tozun amaaaaaannn :D
yada kendine bi hobby bul, ben paten sürmeye basladim mesela :hhh:

sağol canım bi hobi buldummm bile spor yapıyorum öle geçiyor zaman...teşeşkürlerr canım benimmmm yha insanın arkadaşları olması ne güzel bir şey yhaa..:ehi:

canıım beniim ilk eşinle konuş..benim canım sıkılıyor biraz benle ilgilen diye..eşin inşallah anlayışlı olur...hiç binanızda yada çevrende yokmu öyle arkin sohbet edeceğin birisi...ya da akrabalarına giit..eğer ailen yakınsa ailene giit..yanii kısacası kendine faydalı ve mutlu olabileceğin meşguliyet bul canım beniim

canım iyiii diyorsunda ..yabacı bir şehirdeyim 2seneye yakın oldu taşınalı ama pek tanıdığım yok olanalrda bana uzakk..apartmana gelince hepsi çalışıyor....sabah 7 akşam 7 ne yapsınlar ekmek davasıı....eşimle konuştumm sağolsun cuma gününden beri gezdiriyor kaplıcaya gittik iki gece kaldık gezdik tozduk alışveriş yaptıkk kendime eldimm biraz yha...yhha iyiki varsınız...sizi çooooooooooookkkkkkk seviyorummmmmmmmmm:ehi:

ohhh tamam alışveriş yaptıysan kesinlikle kendine gelmişsindir.....ne güzelll gezmişsiiin güzell gün geçirmene sevindiim canıım....ailenle mutlu güzel günler dileriim canıım beniim

gördüğüm kadarıyla meçhul'ün asparagası ciddiye alınmış teselliler yağmış:D:D
konular böyle sohbet topiğine dönerse bende intihar ederim o na göree :D:D

Geri