MEÇHUL iyi ki doğdun =)

• Konbuyu başlatan DєRiи яocк
  • Başlangıç tarihi
D

DєRiи яocк

Forum Okuru
MEÇHUL iyi ki doğdun =)
bidanem meçhulüm dogum günüm kutlu olsun jnm benim nice mutlu yıllara yeni yaşınla mutlulular bu bendensana
dogumgnxz2.jpg
buda pastan canım çikolatalımı severdin yanlışmı oldu
7783pasta1ai2gt0gu3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyyy cnaım benim yaa çok mutlu oldum gerçektende çok mutlu ettin beni:)
Ama bir durum beni çok üzdü ben bu site de hiç mi sevilmiyorum yaa:uhu:kimse doğum günümü kutlamadı bazı kişilerden bekliyordum ama olsun cnaım.Bir kişinin bile gözünde yer etmişsem o bile yeter....

çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekküürrrr ederimmm:):):):):):):)

başlığı düzellttim:D:D:D:D

sagol bidanem hiç önemli degil bilmiyor yada unutmuşlardır benimde biraz geç aklıma geldı ama olsun yakaldım seni

hop kız ne yaptın benim koyduklarım çok sönük kaldı ama olurmu bidanem

Bu sitede sevilen ve önem verilen kadın Meçhul; her ne kadar c.tesi günü ve hafta sonu tatili dolayısı ile geç olmuş olsada ki bu seni üzmüş ve başka duygulara yönelmeni sağlamış. ama bilki kolay kolay ısınamayan ben için çok önemli bir yerdesin :)

İyi ki doğdun, sitemin en sevimli, en renkli kadını :D:D

Dilerim ki Rab, ömrün boyunca gülümsemeler nasip eder sana ve yüreğin hiç incinmez, sevdiklerinle birlikte nice güzel, uzun ve sağlıklı, sevginin, huzurun, bereketin bol olduğu bir yaşam nasip eder sana. :)

İyi ki doğdun bak ne güzel bir Meçhul oldun, ardından dj oldun :)

Haklı olarak kırılmış olsanda geçerli nedenlerimizide göz önünde bulundur ve bizi anla :) Tüm Meleklermekani.com, adına sesleniyorum; SENİ ÇOK SEVİYORUZ :kiss:

Başımızın belası ambalaj hatası deli Meçhul,

Sitemize geldiğin günden bu yana hep iyi şeyleri temsil ettin ( ara ara çıldırtmaların haricinde ) Dilerim ki ; Yeni yaşında yeni umutlar sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yaş olur.

Sadmin.

İyiki doğdun bak ne güzel bi hatun oldun :D:D:D

Geri