gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Meçhul ve kaprisli bir kafede yakalandılar

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Şokkkk ŞOkkk sayın melekler gün geçmiyor ki meleklerimizden ikisini daha bir cafede yakalamayalım .daha önceleri pasikayı carizmayla görüntülenmiş olarak görmüştük ama buna cok şasıracaksınız. Meçhul ve Kaprisli ikisini kuytu köşe bir cafede sarmaş dolaş yakaladık. Yani sitedeki atışmaları aslında göz boyamak içinmiş aslında öyle cilveleşiyorlarmışda biz anlamamışız.Eee ne demişler en büyük aşklar kavgayla başlar .Yakalandıklarında ise cektigimiz görüntüyü veremiyoruz ama dudaklarını okudugumuzda muçhulun " kaprislim banada kapris yapma bitanem "dedigini anladık.Çıkışta ise sadece arkadaşız demeyide unutmadılar . Genç aşıklara mutluluklar dileyerek bizden de kaçmadıgını belirtmek isterim

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Meçhul ve kaprisli bir kafede yakalandılar
    :zuha:lem kapiş hep senin yüzünden çok kaprisli kadınsın ya..O kadar kız arkadaşım oldu onun gibisini görmedim...

Ayrıca aşkımız aslında yeni kapişle bir basın açıklaması yapıcaz.İlk işim onu işten çıkartmak sonrası hayır olsun derim...:meçhul:

NOT:biz sadece dostuz:seker:

NOT: Seviyorum ülen seni kapişim:nur:

(teşekkürler kartanem)

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha:
    tabi canım çekiceksin kaprisimi beni ne emre aydınlar ne umut kayalar istedi ben sana vardım:seker:

işten çıkma hayalini unut canım ben özgür bir bayanım

bu ara hep çaktırdın herşeyi eve biz sadece dostuz kar tanesi yanlış anlamış:D:D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:D vay sizi yere bakan yürek yakanlar hee sizi sizi..Ben anlamıştım zaten...:D

Not:Aslında Meçhulde benim gözüm vardı.Kaçırdık hatunu...

Not2:Aslında Kapiş de fena değildi ama :D

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hala itiraf etmiyorlar bak bak bak dudaklarınızı okuduk haaaaa gerisinide yazarımmm :meçhul:

6. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yaz yaz :D

Meçhul ve kaprisli bir kafede yakalandılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaprisli ve *MeÇHuL*

Kaprisli ve *MeÇHuL*

İşte kaprisli ve meçhul...Herşeyin sorumlusu meçhul olarak biliyordunuz.Görün işte kim kötü.Meçhulun acı sonu.Kötü kız,pis,ek ööööö Kaprislii:sinir:
  2. Sitemizin İnatçı ve Güzel Yöneticisi Meçhul`le Süper  Bir Röportaj

Sitemizin İnatçı ve Güzel Yöneticisi Meçhul`le Süper Bir Röportaj

en güzel röportaj soruları güzel röportaj soruları okul müdürüne nelerdir okul müdürü ile Melekler mekanının güzel melekleri, artık hem eğlenmek adına hemde sizlerin bazı meraklarını giderip güzel meleklerimizi tanımanız adına her hafta bir meleğimizle röportaj yapıcam. Ben merak ettiğim soruları soruyorum. Merak ettiğiniz ve benim sormadığım bir soru varsa meleğimize sorabilirsiniz. İlk...
  3. MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

rocco kimdir rocco tanışma ile tanışma rocconun yarışları Sevgili melekler bir yıldan fazla olacak ki bu sitedeyim ve burda olduğum içinde çok şanslı ve çok mutluyum.:)Ben roccoyla eski nickiyle şeker melek yani şekomuz:Dile pek anlaşamıyordum:D Chat boxta atışmalarımız olurdu:DTaki bir gün kıraçın konseri olduğu güne kadar:DAmasya da kıraçın konseri vardı.Bu arada amasya da ikamet ediyorum...

Sayfayı Paylaş