Meçhul'un üst komşusu=)

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Meçhul'un üst komşusu=)
Meleklerim benim bir üst komşum var taaaa 6.katta oturuyor kendileri:DBen taşınalı daha 1 ay olmuş kadın hergün gelip zile basıp ne yapıyon diyor.Bende temizlik,yemek vs.diyorum.Birgün sabahın 7si geldi bu zile bastı ama uzun uzun basıyor:DAçtım üst komşu bana diyor ki ben pazara gidiyorum:DBana gelen olursa de ki pazara gitti die:piha:

İnanın daha kadının adını bile bilmiyorum:puha:Kadına dedim abla sana gelen beni nerden tanısında snei bana sorsun ben yeni taşındım dedim:DBana diyor ki gelirler gelirler:D
Tabi ki kimse gelmedi.Yani böyle saçma birşey yok beni nerdne tanıyacakalr daha sen bile beni tanımıyorsun:haha:İnsan oğlu ne garibiz ya:DVe inanın bu eve taşınalı 5 ay olacak kadın her pazara gitmesinde bana gelip haber veriyor:D:haha:

Alem valla yok yakın gördüğünün farkındayım ama komedi işte:DBide bir dahakine gelirse yine pazara gidecem diye sorcağım ilk soru''teyze adın ne''diye:puha:

Gerçektende demek heryerde garip bir komşu buluyormuş adamı yerin kulağı var diyerek bendede buna benzer bir komşum var okurken onu hatırladım en büyük fark bu benim komşum Allahtan geç kalkıyor ama sudan bahane sebeblerle gecenin bir yarısı destursuz kapıyı çalıp birşeyler istiyor istediği şeyler önemli olsa içim yanmaz :D Özel hayata saygı efendim aaaa:D

:haha:sormayın adminim ya valla eşim pazar günleri erkenden kalkıyor nie erken kalkıyorsun diyorum diyor ki birazdan üstteki gelir:Dkadının adınıda bilmiyoruz adı üstteki bide 6.katta ki diye kaldı:haha:
Bence de özel hayata saygııı:puha:

Teşekkürler güzel yorumlarınız için:D:D:D

Geri