gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Meçhul'un üst komşusu=)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim benim bir üst komşum var taaaa 6.katta oturuyor kendileri:DBen taşınalı daha 1 ay olmuş kadın hergün gelip zile basıp ne yapıyon diyor.Bende temizlik,yemek vs.diyorum.Birgün sabahın 7si geldi bu zile bastı ama uzun uzun basıyor:DAçtım üst komşu bana diyor ki ben pazara gidiyorum:DBana gelen olursa de ki pazara gitti die:piha:
    İnanın daha kadının adını bile bilmiyorum:puha:Kadına dedim abla sana gelen beni nerden tanısında snei bana sorsun ben yeni taşındım dedim:DBana diyor ki gelirler gelirler:D Tabi ki kimse gelmedi.Yani böyle saçma birşey yok beni nerdne tanıyacakalr daha sen bile beni tanımıyorsun:haha:İnsan oğlu ne garibiz ya:DVe inanın bu eve taşınalı 5 ay olacak kadın her pazara gitmesinde bana gelip haber veriyor:D:haha:

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh::hhh: ayyy senin bu üst komşu çatlak galiba biraz, teyzee napcan sabahın 7sinde pazardaa

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy koptum yaa teyze uçmuşş olmadı böyle kafa bi komşum yaaa :haha::haha:

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende biraz çatlak galiba:D

ya canım sende teyzeciğin dediğini yap seni yakın görmüş kendine:huhe::huhe:
    kırma kadıncağazı:haha:

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Alem valla yok yakın gördüğünün farkındayım ama komedi işte:DBide bir dahakine gelirse yine pazara gidecem diye sorcağım ilk soru''teyze adın ne''diye:puha:

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçektende demek heryerde garip bir komşu buluyormuş adamı yerin kulağı var diyerek bendede buna benzer bir komşum var okurken onu hatırladım en büyük fark bu benim komşum Allahtan geç kalkıyor ama sudan bahane sebeblerle gecenin bir yarısı destursuz kapıyı çalıp birşeyler istiyor istediği şeyler önemli olsa içim yanmaz :D Özel hayata saygı efendim aaaa:D

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:sormayın adminim ya valla eşim pazar günleri erkenden kalkıyor nie erken kalkıyorsun diyorum diyor ki birazdan üstteki gelir:Dkadının adınıda bilmiyoruz adı üstteki bide 6.katta ki diye kaldı:haha: Bence de özel hayata saygııı:puha:

Teşekkürler güzel yorumlarınız için:D:D:D

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Kızz sanada yaranılmıyor kadın seni kendine yakın görmüş gelip sana söylüyor pazara gittiğini :D:D

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Kızz pasiim bişe lazım mı die sorsa içim yanmıycak ama onuda sormuyor:puha:Sağolsun:D:D

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yahuu teyze başka komşumu yok dur daha ne oldu geleli dicen aslında sorsan seninde ismini bilmiyordur :zuha::zuha:

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yazik kiz teyzeye :)

allahtan sadece pazar günleri gidio pazara :D:D:D

genelde haftanin 3 günü giderlerde pazara tr dekiler :hhh:

12. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Yok kız ne pazar günü çarşamba ve cuma günleride gidiyor:Do zamanlarıda uğruyor:Dalıştık artık bir gün gelmesin merak ediyoruz:D

13. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kız sende eksiğin varsa söyle gelirken getiriver de :piha::piha::piha: hem saat 7 de ne işi varmış karga kahvaltısını yapmadannn:laugh::laugh:

14. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ayy kötü bi durum sahsen hiç hoşlanmam sabahın 7si kim benim zilime basabilir:sinir: ahh canım mechulümün basına gelenler:D

15. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    En iyisi sende kadınla birlikte pazara git hahaha
    O zaman eşini tembihler herhalde3 bana gelen olursa diye:D
    Bu durumdan kurtulmanın çözümü aile boyu 7 de pazara gitmaek galiba
    Başka çözüm yolu yok:piha:

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
Meçhul'un üst komşusu=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennet Komşusu

Cennet Komşusu

Cennet Komşusu Vaktiyle padişahlardan biri şehri dolaşmaya çıkmıştı. Tanınmamak için kıyafetini değiştirmiş, yanına da bir kölesini almıştı. Halkın kendi yönetimi hakkında neler düşündüğünü öğrenmek istemisti. Mevsim kıştı. Soğuk her yeri kasıp kovuruyordu. Yolu bir mescide düştü. İki yoksul bir köşede titreyerek oturuyordu. Gidecek başka yerleri yoktu. Onların ne konuştuklarını merak eden...
  2. çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi.

çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi.

çığlık çığlığa sevişme komşusuyla sevişiyor İngiltere'de her gece çığlık çığlığa sevişen çifti, komşusu mahkemeye verdi. Michelle Tyrell adlı kadın "4 yaşındaki kızım 'Bana sahip ol ne demek' diye soruyor" diye dert yandı. Mahkeme gürültücü çifti 300 sterlin para cezasına çarptırdı. internethaber
  3. Ayrılık Üstüne..

Ayrılık Üstüne..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. MeÇHuL'ün yeni kombin tasarımları

MeÇHuL'ün yeni kombin tasarımları

Sevgili melekler;işte yeni tasarladığım kombinler.Dün bir araştırma yaptım ve kendi kombinlerini kendileri yapan bir site görmedim:DBu konuda tekiz ve ilkiz:):)Bundan gurur duydum.Ve daha çok gaza geldim.Bunlar bitirmiş olduklarım daha yeniler var meraklanmayın.Ha eğer bu tarz değil de şu tarzlarda olsun diyorsanız ee söyleyin ben hazırlarım:):)Bakalım yeni tasarımlaırımı beğenecek misiniz?...
  5. facebook' ta farmville komşusu arıyorum

facebook' ta farmville komşusu arıyorum

farmville komşu aranıyor farmville komşu arıyorum komsu ariyorum arayanlar arkadaş arayanlar Facebookta farmville oyunu beni epeyce sardı kızlar Bu oyunu oynayan ve tarla komşusu olmak isteyen var mı Tarla komşusu olabiliriz nedersiniz???????

Sayfayı Paylaş