gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak Acaba:S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar acaba Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak aranızda bu konuda bilgisi ya da haberi olan varsa lütfen bana yazsın Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacakmış:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu Açılış Tarihi

Mecidiyeköy Metrobüs Çalışması Ne Zaman Bitecek?

Mecidiyeköy Metrobüs istasyonunda çalışmalara başlandı. Çalışmalar dolayısıyla istasyon kapatıldı. Yetkililer tarafından yapılan çalışmaların 15 gün süreceği bildirildi.

Yapılan Bu çalışma ile mevcutta 5 metre olan Metrobüs istasyonu yaya peronu genişliği 8 metreye çıkarılacak. Proje kapsamında mevcut altgeçidin altına yapılacak olan 8 metre genişliğindeki yeni yaya alt geçidi ile Transfer Merkezi-Metrobüs İstasyonu-Metro İstasyonu arasında entegrasyon sağlanacak.

Bu süre içinde yolcular; Metrobüs Mecidiyeköy istasyonuna erişimi 100 metre ilerideki mevcut yaya üst geçitten sağlanacak. İstasyon erişiminde problem yaşanmaması için yaya üst geçit merdivenlerinin genişliği iki katına çıkarıldı. Yayaların karşıdan karşıya geçişleri kesintisiz hale gelecek.

Ayrıca bölgede Mecidiyeköy Viyadüğü ve araç yolları sebebiyle yayalar için sıkıntılı bir durum olan karşıdan karşıya geçişler kesintisiz hale gelecek. Yaya altgeçidinde engelli vatandaşlar için asansör konulacak.

Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonundaki yoğun yaya talebini karşılamak için mevcutta 4 metre olan yaya merdiveni haricinde; biri inişe, biri çıkışa çalıştırılmak üzere 2 adet yürüyen merdiven konulacak.

Metrobüs İstasyonu Metro Bağlantı altgeçidi arasında da hem asansör hizmet verecek hem de 2 adet daha yürüyen merdiven konulacak ayrıca sabit merdivende olacak. Altgeçidin tüm önemli çıkışlarında da yürüyen merdiven olacak. Mevcut yaya altgeçidi altında Mecidiyeköy Metro İstasyonuna doğru 8 metre genişliğinde yapımına devam edilen altgeçit bağlantısında, yürüyen bantlar ile yaya konforu arttırılacak ve yoğun talep karşılanacak.

Mecidiyeköy Metrobüsü Ne Zaman Açılacak Acaba:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Okullar Ne zaman Açılacak

2011 Okullar Ne zaman Açılacak

okullar ne zaman açılacak, okul açılış tarihi, 2011 açılışı,2011 - 2012 Okulların Açılış Tarihi Eveeet yakında okullar tatil olacak arkadaşlarım. Peki çocuklarımız 2011 yılında okullarına tam olarak hangi tarihte başlayacaklar ? Milli Eğitim Bakanlığı 2011 yılında okulların 12 Eylül Pazartesi Günü açılacağını duyurdu ise de arkadaşlarım, bu yıl okullar 19 EYLÜL 2011 TARİHİNDE açılacak....
  2. :S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba

:S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba

Öncelikle merhabalar arkadaşlar bn nisanın 8 inde evlendim ve en sn adetmide nisanın 20 snde gördüm bu ay 17snde adet olcakmışım gbi hissttim agrı ve acık renkli akıntı söz konusuydu fakat olamadım :( bu gnlerde piskolojmde hiç ii değil testler için bi kaç gün daha geçsin istiyorum ama kafamda çok karışık hamilemiyim ben ?
  3. Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Arkadaşlar Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013

Okullar ne zaman açılacak 2012 -2013 yılları eğitim ve öğretim yılı ne zaman başlıyacak bu konuda bilgi verecek bir arkadaş bekliyorum :)
  4. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  5. sanalika ne zaman açılacak nolur cevap :(

sanalika ne zaman açılacak nolur cevap :(

sanalika ne zaman açılacak nolur cevap verin çok üzgünüm :(:(:(:(

Sayfayı Paylaş