gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

mecnun leylamı gördüm süperr şarkı

Konu, 'Müziko Melek' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

aytekin ataş [​IMG]

mecnun leylamı gördüm

mecnunum leylami gordum
    aytekin ataş mecnunum leylamı gördüm (bir bulut olsam)
    bir kerece bakti gecti
    ne sordum nede soyledi
    kaslarini yikti gecti

soramadim bir cift sozu
    aymiydi gunmuydu yuzu
    sandim ki zuhre yildizi
    savki beni yakti gecti

atesinden duramadim
    ben bu sirra eremedim
    seher vakti goremedim
    yildiz gibi akti gecti

bilmem hangi burc yildizi
    bu dertler yareler bizi
    gamze okun bazi bazi
    yar sineme cakti gecti

izzet-i der ne hikmet is
    uyur iken gordum bir dus
    zuluflerin kemend etmis
    yar boynuma takti gecti

2. -mahpeyker-

-mahpeyker- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Istedigimiz sarkiyi veya videoyu ekleyebiliyor muyuz

mecnun leylamı gördüm süperr şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm

Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm

Aşık Veysel - Mecnunum Leylami Gördüm mecnunum leylamı gördüm bir kerece baktı geçtı ne sordum nede söyledi kaslarını yıktı geçtı soramadım bir çift sözü aymıydı günmüydü yüzü sandım ki zühre yıldızı savki beni yaktı geçtı ateşinden duramadım ben bu sırra eremedim seher vakti göremedim yıldız gibi aktı geçtı bilmem hangi burç yıldızı bu dertler yareler bizi gamze okun...
  2. Leyla Ile Mecnun

Leyla Ile Mecnun

Leyla ile Mecnun'un aşkları bir Arap efsanesine dayanmaktadır . Bu efsanede Mecnun mahlasıyla şiirler söyleyen Kays ibni Mülevvah adlı bir Arap şairiyle Leyli ( Leyla ) adlı bir Arap kızın arasında geçen ve ayrılıkla sona eren bir aşk serüveni anlatılmaktadır . Söylentiye göre Kays ile Leyla kardeş çocuklarıdır .Küçük yaşta birbirlerini severler . Kays'ın Leyla için söylediği şiirler dillerde...
  3. Leyla ile Mecnun Efsanesi

Leyla ile Mecnun Efsanesi

Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan Kays adlı oğludur. Okulda bir başka kabile reisinin kızı olan Leyla ile tanışır. Bu iki genç birbirlerine aşık olurlar. Okulda başlayıp gittikçe alevlenen bu macerayı Leyla‘nın annesi öğrenir. Kızının bu durumuna kızan annesi, kızına çıkışır ve bir daha okula göndermez. Kays okulda Leyla‘ yı göremeyince üzüntüden çılgına...
  4. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  5. leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

Leyla ile mecnun disizinde bir şarkı vardı kızlar yeniden isimli bu şarkının sözlerini bulmam mümkün mü teşekkürler.

Sayfayı Paylaş