gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Med Cezir Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Med Cezir' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

med cezir, med cezir dizisi 2.fragman, med cezir tanıtım fragmanı
    Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Med Cezir dizisinin ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Tüm Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya hayranlarıyla dizinin meraklıları için işte 2.tanıtım fragmanı...

med-cezir.Jpeg

Med Cezir Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Med Cezir Dizisi 1.Bölüm Fragmanı

Med Cezir Dizisi 1.Bölüm Fragmanı

med cezir dizisi med cezir dizisi tanıtım fragmanı med cezir dizisi fragmanı Sevgili melekler, Ay Yapım'ın ses getireceği düşünülen yeni sezon dizisi Med Cezir'in ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'yı izleyeceğimiz dizinin ilk fragmanını bu sayfamızdan sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  2. Med Cezir Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Med Cezir Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

med cezir dizisi, med cezir tanıtım fragmanı, med cezir tanıtım Sevgili melekler, yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Med Cezir, başrollerinde yer alan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile en merak edilen dizilerden biri durumunda. Geçtiğimiz gün tanıtım fragmanı yayınlanan Med Cezir dizisi eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak.. [media]
  3. Med Cezir Dizisi 3.Bölüm Konusu ve Tanıtım Fragmanı

Med Cezir Dizisi 3.Bölüm Konusu ve Tanıtım Fragmanı

med cezir 3.bölüm konusu, med cezir 3.bölüm fragmanı, med cezir dizisi Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştıkları yeni dizi Med Cezir 3.bölümüyle ekranlarda olacak. Yayınşanan son bölümde Orkun'un kıskançlık krizi yüzünden Yaman ölümle karşı karşıya gelmişti. Peki 27 Eylül Cuma akşamı ekranlara gelecek olan bölümde neler olacak? Selim,...
  4. Med Cezir Dizisi 23.Bölüm Özeti ve Fragmanı

Med Cezir Dizisi 23.Bölüm Özeti ve Fragmanı

med cezir 23.bölüm özeti, med cezir 23.bölüm fragmanı, med cezir dizisi Sevgili melekler, sevilen dizi Med Cezir'de bu hafta Uludağ tatilini izleyeceğiz. Yaptıkları Uludağ tatili Yaman'a Mira'ya mert'e herkese oldukça iyi geldi. Mert ve sevgilisi birlikte uyuyunca Yaman ve Mira'da aynı yatağı paylaşmak zorunda kaldılar. Sabaha kadar göz göze uyuyan ikili sabahın ilk ışıkları ile birlikte de...
  5. Med Cezir Dizisi 2.Sezon Yepyeni Tanıtım Fragmanı 2014

Med Cezir Dizisi 2.Sezon Yepyeni Tanıtım Fragmanı 2014

med cezir yeni sezon, med cezir yeni tanıtım fragmanı, med cezir yeni fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri de Med Cezir. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştıkları Star Tv dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.. [MEDIA]

Sayfayı Paylaş