Med Cezir Dizisi Kim Kimdir?

Konu, 'Med Cezir' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

med cezir dizisi med cezir dizisi oyuncular
    med cezir dizisi kim kimdir

Sevgili melekler, özellikle Çağatay Ulusoy hayranlarının büyük bir merakla bekledikleri yeni dizi Med Cezir'in çekimlerine başlandı. Amerika'nın sevilen dizisi THE O.C.nin ülkemizde uyarlaması olan Med Cezir dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Hazar Ergüçlü ve Barış Falay'ın da rol alacağı dizide Kayıp Şehir ve Tatar Ramazan'da oynayan Taner Ölmez ve usta oyuncu Can Gürzap da yer alacak. Kuzey Güney'in senaristi Ece Yörenç'in kaleme alacağı Medcezir'e Kuzey Güney dizisinden Şebnem Dönmez ve Hazar Ergüçlü de yer alacak.

med-cezir.jpg

DİZİDE KİM KİMDİR?

Çağatay Ulusoy : Yaman
    Serenay Sarıkaya : Mira
    Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk)
    Barış Falay : Selim
    Murat Aygen : Faruk
    Taner Ölmez : Mert
    Sebnem Dönmez : Sude (Asude)
    Metin Akdülger : Orkun (Orkunç)

Med Cezir Dizisi Kim Kimdir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Med Cezir Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

med cezir dizisi mede cezir dizisi konusu Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaşacakları dizinin adı ilk önce Aşk Hikayesi olarak basında yer almıştı. Başka bir kanalda yayınlanan Bir Aşk Hikayesi adlı dizi sebebiyle ad8ı değiştirilen ve "Med Cezir" olan dizi yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak. Medcezir dizisin ana teması aşktır....
  2. Med Cezir Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

med cezir dizisi oyuncuları med cezir dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, daha önce adı Aşk Hikayesi olarak lanse edilen ve sonradan Med Cezir olarak değiştirilen Star Tv'nin yeni dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Dizinin başro loyuncuları ise genç kızların uzun bir zamandır yeni bir projede görmeye can attıkları Çağatay Ulusoy ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya. Çağatay Ulusoy'u...
  3. Med Cezir Dizisi 1.Bölüm Fragmanı

med cezir dizisi med cezir dizisi tanıtım fragmanı med cezir dizisi fragmanı Sevgili melekler, Ay Yapım'ın ses getireceği düşünülen yeni sezon dizisi Med Cezir'in ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'yı izleyeceğimiz dizinin ilk fragmanını bu sayfamızdan sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  4. Med Cezir Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Ücret Alacaklar?

med cezir dizisi, med cezir oyuncuları, med cezir oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy hayranlarının merakla bekledikleri yeni dizisi Med Cezir, yeni sezonda Star Tv ekranlarında yer alacak. Ulusoy'a Serenay Sarıkaya'nın eşlik edeceği dizinin reyting yarışında iyi bir yere gelmesi bekleniyor. Eylül ayında ekrana gelecek diziyle ilgili olarak merak edilenlerden biri de oyuncuların...
  5. Med Cezir Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

med cezir dizisi, med cezir tanıtım fragmanı, med cezir tanıtım Sevgili melekler, yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Med Cezir, başrollerinde yer alan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile en merak edilen dizilerden biri durumunda. Geçtiğimiz gün tanıtım fragmanı yayınlanan Med Cezir dizisi eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak.. [media]
  6. Med Cezir Dizisi (Yaman Koper) Çağatay Ulusoy Kimdir?

med cezir, med cezir dizisi, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, bu yılın başında düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve sorgusundan sonra serbest bırakılan Çağatay Ulusoy kötü günleri geride bıraktı ve yepyeni bir diziyle yeni sezonda hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Biz de bu sayfamızda bilmeyenlerve merak edenler için Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgiler...
  7. Med Cezir Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

med cezir, med cezir dizisi 2.fragman, med cezir tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Med Cezir dizisinin ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Tüm Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya hayranlarıyla dizinin meraklıları için işte 2.tanıtım fragmanı... [media]
  8. Med Cezir Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

med cezir dizisi, med cezir dizisi ne zaman başlıyor, med cezir dizisi ne zaman yayınlanacak Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Med Cezir dizisi hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın yer alacağı dizi 13 Eylül Cuma akşamı saat 20:00'de ilk bölümüyle Star Tv ekranlarında olacak...
  9. Med Cezir Dizisi 23.Bölüm Özeti ve Fragmanı

med cezir 23.bölüm özeti, med cezir 23.bölüm fragmanı, med cezir dizisi Sevgili melekler, sevilen dizi Med Cezir'de bu hafta Uludağ tatilini izleyeceğiz. Yaptıkları Uludağ tatili Yaman'a Mira'ya mert'e herkese oldukça iyi geldi. Mert ve sevgilisi birlikte uyuyunca Yaman ve Mira'da aynı yatağı paylaşmak zorunda kaldılar. Sabaha kadar göz göze uyuyan ikili sabahın ilk ışıkları ile birlikte de...
  10. Med Cezir Dizisi Mira Kıyafet Modelleri

miranın kıyafetleri, miranın kıyafet modelleri, med cezir mira kıyafetleri Show tv kanalının özellikle gençler tarafından çok sevilen dizisi Med Cezir de Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusay başrollerini oynuyor. Serenay Sarıkaya'nın "Mira" karakterini canlardırdığı dizi de ünlü oyuncunun yetenekli oyun gücünün yanısıra giydiği kıyafetler de oldukça ilgi ve merak uyandırıyor. Giyim...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. taner ölmez hazar ergüçlü