Med Cezir Dizisi Yabancı Basının Gündemine Oturdu!

Konu, 'Med Cezir' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

med cezir dizisi, med cezir, med cezir yabancı

Sevgili melekler, ABD'nin Fox kanalında oynayan O.C. dizisinin yerli versiyonunun Türk televizyonlarına uyarlanmış hali olan yeni sezon dizilerinden Med Cezir yabancı basınının gündemine oturmuş durumda. Yayınlandığı dönem boyunca Dünya gençliğini etkisi altına alan ABD'li FOX kanalının efsane dizisi The O.C'nin, geçtiğimiz hafta özel bir kanalda yayınlanmaya başlayan Türkiye versiyonu Medcezir Variety.com sitesinin gündeminde! Site The O.C'nin Türk versiyonunu takipçilerine tanıttı. Aynı zamanda sitenin haberi The O.C. dizisinin resmi Facebook sayfasında "The O.C. Yeniden Çekiliyor" başlığı ile yayınlandı. Sitede tanıtımı ve fragmanı yayınlanan Ay Yapım'ın prodüktörlüğünde çekilmeye başlanan dizi için olayı yeni öğrenen yabancı The O.C fanları ise farklı yorumlarda bulundu.

med-cezir.jpg

Med Cezir Dizisi Yabancı Basının Gündemine Oturdu! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Med Cezir Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

[B]med cezir dizisi mede cezir dizisi konusu[/B] Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaşacakları dizinin adı ilk önce Aşk Hikayesi olarak basında yer almıştı. Başka bir kanalda yayınlanan Bir Aşk Hikayesi adlı dizi sebebiyle ad8ı değiştirilen ve "Med Cezir" olan dizi yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak. [ATTACH=full]8030[/ATTACH]...
  2. Med Cezir Dizisi Kim Kimdir?

[B]med cezir dizisi med cezir dizisi oyuncular med cezir dizisi kim kimdir[/B] Sevgili melekler, özellikle Çağatay Ulusoy hayranlarının büyük bir merakla bekledikleri yeni dizi Med Cezir'in çekimlerine başlandı. Amerika'nın sevilen dizisi THE O.C.nin ülkemizde uyarlaması olan Med Cezir dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Hazar Ergüçlü ve Barış Falay'ın da...
  3. Med Cezir Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

[B]med cezir dizisi, med cezir tanıtım fragmanı, med cezir tanıtım[/B] Sevgili melekler, yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Med Cezir, başrollerinde yer alan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile en merak edilen dizilerden biri durumunda. Geçtiğimiz gün tanıtım fragmanı yayınlanan Med Cezir dizisi eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak.. [media=youtube]H73KLbAqfgI[/media]...
  4. Med Cezir Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

[B]med cezir, med cezir dizisi 2.fragman, med cezir tanıtım fragmanı[/B] Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Med Cezir dizisinin ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Tüm Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya hayranlarıyla dizinin meraklıları için işte 2.tanıtım fragmanı... [media=youtube]Gs4CCUdgZg0[/media] [ATTACH=full]9807[/ATTACH]
  5. Med Cezir Dizisi Mira Kıyafet Modelleri

[B]miranın kıyafetleri, miranın kıyafet modelleri, med cezir mira kıyafetleri[/B] Show tv kanalının özellikle gençler tarafından çok sevilen dizisi Med Cezir de Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusay başrollerini oynuyor. Serenay Sarıkaya'nın "Mira" karakterini canlardırdığı dizi de ünlü oyuncunun yetenekli oyun gücünün yanısıra giydiği kıyafetler de oldukça ilgi ve merak uyandırıyor....

Sayfayı Paylaş