Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ... | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında ccigdem25 tarafından paylaşıldı.

1. ccigdem25

ccigdem25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    medicana tüp bebek
    Merhaba,

Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler. http://www.tupbebek-istanbul.com
    adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel..

tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum..

2. selmabym

selmabym Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buradaki doktorun adı nedir? bende duydum ama merak ediyorum ..

3. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    giden bir arkadaşım vardı bu hastaneye söylemişti bana da doktorların adını unuttum az önce sizin için araştırıp buldum Selman Laçin ve diğeri de herhalde eşi Aysun Laçin. valla arkadaşımın anlattığına göre işlerini iyi yapıyolarmış

4. kırmızzı

kırmızzı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Ben bu sitede yeniyim. 6 senelik evli olmama rağmen bir türlü çocuğum olmuyor. Başlarda hep normal deneyeyim kısmetse olur diyordum ama bir türlü yine de olmuyordu en sonunda endometriozishastalığı olduğu ortaya çıktı, bu yüzden de tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Şimdilerde sürekli eşe dosta soruyorum, internette bol bol araştırıyorum, ne zaman bir gazete dergi açsam bebek resmi görsem tüp bebekle ilgili birşey mi diye bakıyorum. İnsanlar selman laçin'in çok iyi bir doktor olduğunu söylüyorlar. Gidip görüşmek istiyorum.

5. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım selman bey benim de doktorumdu şimdi bebeğimi bekliyorum tedavi sürecindende doktorumun ilgisindende çok memnun kaldım tavsiye ederim merak ettiğin şeler varsa cevaplayabilirim de..

6. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktor selman laçin iyiymiş çok yerde okudum giden arkadaşım da şu anda hamile artık gün sayıyor, darısı senin de başına inşallah

7. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de arkadaşın gibi selman laçinin bebek sahibi yaptığı şanslı kesimdenim darısı gerçekten herkesin başına

Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eurofertıl Tüp Bebek Merkezi

eurofertıl eurofertil tüp bebek merkezi konya tüp bebek merkezleri eurofertil konya gaziantep fiyatları İstanbul Gaziantep Diyarbakır Konya Gibi şehirlerde merkezi bulunan eurofertıl tüp bebek merkezi ile ilgili şehirsel bazda telefon adres bilgilerini buradan bulabilirsiniz arkadaşlarım.. İSTANBUL Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir. Her yıl yüzlerce çift bu...
  2. Avrupa Tüp Bebek Merkezi

Avrupa Tüp Bebek Merkezi Trakya'nın ilk butik tüp bebek merkezi olarak hizmet veren Avrupa Tüp Bebek Merkezi Gürpınar'da hizmet veriyor. Avrupa Tüp Bebek Merkezi 212 880 91 03 Gürpınar Merkez mah. Cengiz Topel Cad. No: 23A / 7-8 Gürpınar - Beylikdüzü / İSTANBUL Klinik Direktörümüz Op. Dr. Serhat Partalcı
  3. Umut tüp bebek merkezinde tedavi olanlar

Kızlar merhaba Ben umut tüp bebek merkezinde tedaviye başladım.Daha önce orada deneyen yada tedavide olanlar var ise konuşmak isterim.Erken yumurta yetmezliğim var.Eşimde de sperm morfoloji sorunu var.2. Denemem olacak.Daha önce başka bir yerde denemiştim. Tecrübesizlik işte hiç başarılı olmadı ne yumurta elde ettiler nede embriyo. Umut tüp bebeği seçmemdeki en önemli neden IMSI tekniğini...
  4. İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Merhaba, Ben siteye yeni üye oldum. Tüp bebek tedavisi görmüş bir anneyim. Benim gibi tüp bebek tedavisi ile anne olanlarla iletişimde olmak, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olmak için tedavi gördüğümüz hastaneleri ve doktorları tanıtalım diyorum. Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştüm. Doktorum Aret Kamar'dı. İlk denemede pozitif sonuc aldık ve ok şükür artık bir anneyim....
  5. bursa tüp bebek merkezleri

5 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor tüp bebek denemeye karar verdik bana bursada en iyi tüp bebek merkezleri hakkında bilgi verirseniz memnun olurum

Sayfayı Paylaş