gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

medula eczane reçete giriş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya eczanede çalışıyorum sormadım ama bana medula eczane girişine nasıl ulaşabilirim biliyorsanız yardım edin lütfen.l Hangi linkten gireceğim teşekkürler.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
medula eczane reçete giriş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eczane..

Eczane..

Eczane kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir...
  2. Reçete

Reçete

Rüyada reçete görmek , hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır. Rüyanizda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiginizi görmeniz, önemli bir isiniz için bir bilgine basvurarak bilgi danisacaginiza delalet eder. Reçete ile ilaç aldiginizi görmek, isiniz için bir formül buldugunuzu...
  3. Girişler:

Girişler:

Girişler: Bütün girişler en az 80 cm. genişliğinde olmalıdır. Eğer iki tezgah girişte bir araya geliyorsa her iki tezgahın uçları arası mesafe en az 80 cm. olarak belirlenmelidir.
  4. Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınız yumuşak veya kırılgan mı? Belki kötü bir alışkanlık sonucu tırnaklarınızı sürekli kemiriyorsunuz. Belki de tırnaklarınız sararıyor. Sorunların tümü için çözüm yolları var... Kırılgan tırnaklar Saç gibi, tırnaklar da genel sağlık durumunun yansımasıdır. Sık kırılan tırnaklar, çoğunlukla vücuttaki bir eksikliğin (genellikle yağ) göstergesidir. Tırnaklarınız susuz kalmış...
  5. medula şifresini unuttum

medula şifresini unuttum

arkadaşlarım medula şifresini unuttum nereye başvurmam gerekiyor ?

Sayfayı Paylaş