gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

medusa:::benle gel(rap)

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gel gel rap sözleri benimle rap şarkı sözü
    geldiğim bi yol değil karanlıktı göremedim simdi ğittiğim bir yolmu sanki bende sevemedim her gün ayrı döngülerle yedi bitirdi bedenimi şimdi ben mi nerdeyim bi bilsem anne kendimi gizemli duygularda aradım belki saklanır diye san ki bulgular içinde yoktu sevgi sende terk edişti tek çıkar yolum oyun bozulmasın belki gün gelirde kavusuruz ama uyanmasın o zman işte elimi tut va sahne hiç kapanmasın o zman anla sen beni baska caremiz yoktu o zman işte ben le gel gel ki benle sol yok ki baska caremiz dönmem çok zor
    NAKARAT
    her gün ayrı döngülerle hep mi sahte övgülerle yol mu sence dön memek te sende ben le gel belki yandı bestelerde kaç kül oldu destelerde yan tutuş bu velveleyle şimdi benle gel

sacmalar bu kelimeler yoklugunda saçmalar yağmalar duygularımı acımasızca kalpte ses çıkarmadan dayanır anca saldırır bu kalp saklısaklı ağlayınca belli dir bu sözlerim katlanırsa ayrılık bu zor dayanmaz ah yürek gurur yapar bu gözlerim gizli gizli mahvolur şimdi belki ben yolcuyum bak defoldum hayatından anlaman zor olsada ben yoruldum izlemekten sen gücen me bana kalırsa varlığım gider sana alışmalısın artık anla yokluğum yeter sana yok düşüncelerde boş hayallerinde ben yokum bari yanlız bırakma ben le gelde yorgunum

medusa:::benle gel(rap) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayben - Rap Benim

Ayben - Rap Benim

Ayben - Rap Benim Rap benim hayat felsefem Rap benim icin dogrular ve ufkumu aydinlatan parilti Ben onu ustasindan ogrendim Rap benim hayatimin son gercegi, Rap benim gelecegimin ilk perdesi Rap benim kalbimin aynasi,rap hayallerimin yek paydasi. Yolu yok bukulemedi bu dil,karalanamadi rapim Her daim dillere pelesenk oldum ama yikilamadim,hic...
  2. Medusa - Affet Beni

Medusa - Affet Beni

Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  3. (RaP)MEDUSA:affet beni

(RaP)MEDUSA:affet beni

[Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  4. Ayben-Rap benim

Ayben-Rap benim

RAP BENİM Rap benim hayat felsefem Rap benim için doğrular ve ufkumu aydınlatan parıltı Ben onu ustasından öğrendim Rap benim hayatımın son gerçeği, Rap benim geleceğimin ilk perdesi Rap benim kalbimin aynası,rap hayallerimin yek paydası. Yolu yok bükülemedi bu dil,karalanamadı rapim Her daim dillere pelesenk oldum ama yıkılamadım,hiç susturulamadım bu gerçek Her sahnede varım,her yerde var...
  5. Bende Geldim...

Bende Geldim...

Merhaba Ben Nil. 24 yaşındayım.. İstanbulda ikamet etmekteyim. Melekler Mekanı'nı internette bilgi ararken gördüm. Ve bir çok bilgi kazandım. Teşekkür ederim öncelikle. Birçok bayan gibi benimde sorunlarımı paylaşacak dostlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş