gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Medusa - Duygu sallarım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ah bir bilsen ellerinde kaldı bilsen gözlerinde sen giderken bileklerimde izler vardı.Durda izle...Geride kalan kimdi sence sen mi ben mi haa.Yoksa hala derbederbi düşlerinde saklı bir ben vardım biliyorum böyle olsun istemezdin anlıyorum senide inan.Senden nefret ediyorum ama daha çokda seviyorum.Keşkelerle büyümek yetti anne ellerinde ellerim bırakma beni.Gitme sende yanlız başıma buralarda nolur.Koca bir şehirde düşlerim yorgun argın evdeyim gün biterken herdeyim aldı geriye,nerdeyim diyen diller elveda diyemez miydi?Oysa bendim çekip giden şimdi istesem döner misin?Siler misin o geçmişi?Sakin kalıp dünleri izler misin uzaktan ses çıkarmadan? Bu olan bitenlere gülüpte geçer misin?Yeryüzünde tektim ben hergün ağladım gözlerinde yaştım hep günahlarımı sakladım.Özleminle yandı bedenim tek düşende benim su misali saftı bu kalbim.Yollarda geçti ömrüm tek düşende bendim sendin oysa bende kaybolan yanımda yoksun uzak diyarların prensi oldun.Ah yazık mı ne?Üzülmem artık hep yalan dolan bu dünya yankılandı hep kulaklarımda her sözün. Haykırırdım önce sen diye şimdi sessizim.Gülen bu gözlerim yerinde şimdi bu son veda.Görseydim keşke seni bir defa.Zamanının geri kalan kısımlarında ben yokum olmasanda yaprağında son bulun.Meleklerin mi korudu?Belki kalp bir havuzdu atlayan boğuldu ve Medusa sundu... __________________

Medusa - Duygu sallarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Medusa - Şeytan Kulağına

Medusa - Şeytan Kulağına

Yoktu boştu sözlerimle koştu koştu izlerin ardından kalmadı dizlerim gerçeği millete gösterin. Gözlerinde gözlenen yalancının danişkası dedikoduyla fiskosu kartın oldu rap sosu. Sustu pustu gözleriyle bozdu oyunu elleriyle sanır sanki bir deliyle arası açılmış kankisiyle hangisiyle gitmiş hangisiyle ibn.ee hangisini sevmiş hangisini fitne sözlerim kulağına gitsin yanağına bir öpücük kondursun...
  3. Medusa - Ben Bi Kimse

Medusa - Ben Bi Kimse

çok değil dün yada bugündü belki sen sen değil yada ne farkeder ki ara pul yada kulsun gereğini yap ve de yakışanı bulsun kalbini kap yeni güne gülsene gülebilirsen bak ağladı gözlerim anlamadın sen affedebilir ama kazanılamaz kalp kırıp geçerken umursamadan çarp değerini çok bildim ama bilemedin beni kötü yıktın ve de silemedin eledim herkesi tek tek içtim de sen de gidip te kendini terk...
  4. Medusa Efsanesi

Medusa Efsanesi

Kainatın, Tanrılar tarafından bölüşüldüğü çağlarda, Medusa adında güzelliğiyle herkesi kıskandıran, aynı zamanda bütün tanrıları kendisine aşık eden bir kız yaşarmış. Medusa o kadar güzel bir kızmış ki yeryüzünde güzelliğiyle ona rakip olabilecek başka bir kadın bulmak mümkün değilmiş. Bu yüzden derlermiş ki, yeryüzünde bütün kadınlar bu güzelliği yüzünden Medusa'yı kıskanırmış. İşte bu...
  5. Medusa efsanesi

Medusa efsanesi

Efsanelerin yılan saçlı kadını M E D U S A Didim'deki antik kent Apollon Tapınağı bahçesinde yer alan Medusa heykeli Didim'in ilçemizin en önemli sembollerinden biri olan Medusa, Yunan mitolojisinde yeraltı dünyasının dişi canavarı olan üç Gorgon'dan biridir. Bu üç kız kardeşten yalnızca yılan saçlı Medusa ölümlüdür ve kendisine bakanları taşa çevirme...

Sayfayı Paylaş