gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Medusa - Yalvarırım (Feat Ako)

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

tek biR maceRa ya$ansa bitse..geRide kaLsa günLeRimde sende iLksn bnm için ya$ama son veRiLse gökyüzüm kaRaRsa,duyguLaR köReLse beLki anLaRım...kimse buLamaz anca ben içimde ya$aRım... tek biR canLa ya$adım oysa tek biR gündü waRsa yoqsa...tek 1 peRde,,tek 1 sahne,, tek 1 saniye...ben snndm oysa sen bnmdn heRzmn payLa$ıLmaz asLa vaRLıın satıRLaRımda paRlayan içimde haykıRan 1 sestin önce sen $imdiLeRde çırpınan 1 çagResiz ahh ben RüyaLaRımda göRdüm hep yanımda yoktun ki ,,RüyaLaRda saRıLdım uzaktın ya sen... LiRikLeRimde hep ya$a ba$ka cağRe yokh...avunuRum vaRLıınLa sancım cokh...ağLasamm mı? sence yoqsa saRıLıp Resmine yaLvaRıp istesem kaLbini kaLbime... yaLvaRıRım beni buLL kendine hapset içinde kayboLayım...biRtek ben biRtek sen hadi teRkedeLim bu koca dünyayı...

terkedip gidende bendm arkasından ağLayan,,ordu mağlup komutanıydım armasında parlayan.. yaz gününde titriyorsan kış gününde karlayan ,platonizme mahkum oLdun sen günümde az dayan...bir resimde can bulur mu? sende mutlu olsan..bir cwpla bulsam önce bende kuşku yoksa,, yürek harabelerde şimdi buz tutanda bir kapı ,nomrukanda duygularda mekan yutar kabir canı.
    sen benim deildin amma beLqi bende ben deiL.. olsa mutlu bi diyarda aşka başka renk gelir..Tanrı ruha tasma taksa çünkü çokda dengesiz, kayıplarda mülteciyim şmdi sorma nerdesin.Kör kemancıLar bu yolda gözlermde yaş her ortamda ağlamakLı sözlermde yas, günahkar bi kuLdum oysa korkularda gaflet.,kalbi kalbe wermek olmaz sorgularda affet..

yaLvaRıRım beni buLL kendine hapset içinde kayboLayımm...biRtek ben biRtek sen hadi teRkedeLim bu koca dünyayı...

Medusa - Yalvarırım (Feat Ako) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lonely - Akon

Lonely - Akon

lonely im so lonely Yalnızım, çok yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, im mr. Lonely Çok yalnızım, ben Bay Yalnızım I have nobody, to call my owwnnn Benim diyebileceğim kimsem yok Im so lonely, Çok yalnızım Yo this one here goes out to all my playas out there Bu söyleyeceklerim bütün o zamparalar için ya kno that got that one good girl...
  2. Medusa - Ben Bi Kimse

Medusa - Ben Bi Kimse

çok değil dün yada bugündü belki sen sen değil yada ne farkeder ki ara pul yada kulsun gereğini yap ve de yakışanı bulsun kalbini kap yeni güne gülsene gülebilirsen bak ağladı gözlerim anlamadın sen affedebilir ama kazanılamaz kalp kırıp geçerken umursamadan çarp değerini çok bildim ama bilemedin beni kötü yıktın ve de silemedin eledim herkesi tek tek içtim de sen de gidip te kendini terk...
  3. Medusa Efsanesi

Medusa Efsanesi

Kainatın, Tanrılar tarafından bölüşüldüğü çağlarda, Medusa adında güzelliğiyle herkesi kıskandıran, aynı zamanda bütün tanrıları kendisine aşık eden bir kız yaşarmış. Medusa o kadar güzel bir kızmış ki yeryüzünde güzelliğiyle ona rakip olabilecek başka bir kadın bulmak mümkün değilmiş. Bu yüzden derlermiş ki, yeryüzünde bütün kadınlar bu güzelliği yüzünden Medusa'yı kıskanırmış. İşte bu...
  4. AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

BEDAŞ ve AYEDAŞ ekiplerinin arızayı kademeli olarak gidermesinin ardından, kesinti olan bölgelere elektrik verilmeye başlandı. Elektrik kesintisi nedeniyle İstanbul metrosu Taksim- Atatürk Oto Saniye istasyonları arasında ulaşım aksadı. Elektriklerin verilmesiyle birlikte seferler normale dönerken, elektrik kesintisinde tüm trenler istasyonlara aküler yardımıyla gelebiliyor. Öte yandan,...
  5. Medusa efsanesi

Medusa efsanesi

Efsanelerin yılan saçlı kadını M E D U S A Didim'deki antik kent Apollon Tapınağı bahçesinde yer alan Medusa heykeli Didim'in ilçemizin en önemli sembollerinden biri olan Medusa, Yunan mitolojisinde yeraltı dünyasının dişi canavarı olan üç Gorgon'dan biridir. Bu üç kız kardeşten yalnızca yılan saçlı Medusa ölümlüdür ve kendisine bakanları taşa çevirme...

Sayfayı Paylaş