gebe
  1. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Medyum Elif Hoca

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında zehraözdegnekci tarafından paylaşıldı.

Medyum Elif Hocanın methi çok var bende çoook önceleri yazdım yorumumu baya iyi yorumlarda okudum kendisiyle ilgili.Şu an kendisi benim 1 numaralı falcım aslında kendisi sadece falcı değil hoca-medyum-bilirkişi falan işte :)) şuan 2.kez işlem yaptırıyorum büyü vardı onu bozdu ve evlilik kurtarıcak inşallah.Ailemizden 7 kişi Elif hocaya gidiyor.Bizim onu tercih etmemizdeki sebep ofisi olması yerinin belli olması arayınca telefonunu açması Medyum sertifikaları var 3 tane ülkeden almış ve kendini yatiştirmiş baya bilgili bi kadın.Tekrardan başka falcılara hocalara artık gitmek istemiyorum çünkü kaç sene hep dolandım kapı kapı.neyse kızlar sizde iyi izlenim yapın burda hocaların milyarlar istendiği yazılmış Allah rızası için yapın ya da az miktarlar isteyin yaa ne böle 1000 liraver işini yapıyım....çok kızdım şimdi...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merak ettim nosunu arama motoruna yazsak çıkarmı yada zehra yazarmısın telefonunu

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

goggle adını yazın çıkıyo zaten

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. nbm1

nbm1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    yani para almıyormu

6. nbm1

nbm1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    arayan varmı ? sonuç

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    muhakka alıyordur parası z yapamazlar bu işi

8. nbm1

nbm1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    taamda ne kadar ve sonuç alan varmıki

Medyum Elif Hoca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Medyum Nedİr

Medyum Nedİr

MEDYUM NEDİR Medyumlar öbür dünya ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir. ilişkiye geçmeden önce kendilerini genellikle trans haline getirirler. Bir kısmı bilimsel çatışmalara da katılarak olayın araştırılmasına yardımcı olurken, önemli bir kısmı da bu konuda çok açık olmamayı tercih etmektedir. Bazı isimler dünyaca tanınmıştır, birçok kişi sevdikleri ile bağlantı...
  2. inanılmaz medyum kadın

inanılmaz medyum kadın

annemle geçen hafta giitiğimiz medyum kadın beni ömrümce heralde çok şaşırtıcak.Kadının duvarın arkasında ne varsa onu görebilme ve duyabilme yeteneği vardı.görünce aklımızı yiyiorduk nerdeyse.Meğerse yurtdışında bu yeteneğini geliştirmiş.Valla burada yazınca rahatladım kimseye de diyemedim.Biz kahve ve su falı baktırdık bakmaddan bile ne gördüyse söyledi.Ben böle insanların oldugunu duymuştum...
  3. Medyum elif kahve ve su falı

Medyum elif kahve ve su falı

Medyum Elif e kahve ve su falına gittim çok memmun kaldım bu sayfayı ona saygı ve hürmetimle açıyorum.Gitmek isteyenlere duyurulur.Asla pişman olmucaksınız gidince lütfen gelin burda tartışalım.Teli 0507 944 36 81.benced hacı hocalara gidip boşuna para harcamayın.sadece fal değil her türlü büyü sihirde yapıyor.aşk evlilik gibi.web sitesi ise medyum elif kahve falı | Wix.com
  4. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?
  5. Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar, günümüzde yasal açıklıklardan faydalanarak internet ortamında insanların duyguları ve inançları üzerinden ticaret yapanlar.Her insanın derdi sıkıntısı,ailevi problemleri,aşk acısı vs gibi durumları vardır.Bu insanlardan bir çoğu medyumlardan medet ummaktadır.Oysa ki dertte ,derman da Allahtandır.Allahın yarattığından medet ummak günahtır.Medyumların,üfürükçülerin falcıların ne...

Sayfayı Paylaş