gebe
  1. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Medyum elif kahve ve su falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında iyona tarafından paylaşıldı.

Medyum Elif e kahve ve su falına gittim çok memmun kaldım bu sayfayı ona saygı ve hürmetimle açıyorum.Gitmek isteyenlere duyurulur.Asla pişman olmucaksınız gidince lütfen gelin burda tartışalım.Teli 0507 944 36 81.benced hacı hocalara gidip boşuna para harcamayın.sadece fal değil her türlü büyü sihirde yapıyor.aşk evlilik gibi.web sitesi ise medyum elif kahve falı | Wix.com

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

falcı elif
    WAYYY çooook etkileyici yeri nerde acaba

3. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım site hata veriyor

4. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    durufb lütfen medyum elifle ilgili açık yorumları yazarmısın çok övülen biri,diğer forumlardada gördüm...acillllllllllllllll

5. Sedaerk

Sedaerk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Temmuz 2015
  6. Sedaerk

Sedaerk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar tavsiyelerinizi okudum lütfen cwp yazarsanız çook sevinirim medyum Elif falı kaça bakıyor

Medyum elif kahve ve su falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su ve Mürekkep Falı

Su ve Mürekkep Falı

mürekkep falı online su falı facebook fal facebook falları mavi fal Şimdi de fal meraklıları için su ve mürekkep falına nasıl bakılır onla ilgili bilgileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar bakalım fal sizin için neler söylüyormuş:) Berrak bir cam kase veya geniş ve derin bir beyaz kase ve her renkte bulabileceğiniz, doğrudan suya damlatabileceğiniz kaligrafi mürekkebi veya kalıcı mürekkep...
  2. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  3. Medyum Elif Hoca

Medyum Elif Hoca

Medyum Elif Hocanın methi çok var bende çoook önceleri yazdım yorumumu baya iyi yorumlarda okudum kendisiyle ilgili.Şu an kendisi benim 1 numaralı falcım aslında kendisi sadece falcı değil hoca-medyum-bilirkişi falan işte :)) şuan 2.kez işlem yaptırıyorum büyü vardı onu bozdu ve evlilik kurtarıcak inşallah.Ailemizden 7 kişi Elif hocaya gidiyor.Bizim onu tercih etmemizdeki sebep ofisi olması...
  4. Kahve Falı

Kahve Falı

sonunda buldummm :)
  5. Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar, günümüzde yasal açıklıklardan faydalanarak internet ortamında insanların duyguları ve inançları üzerinden ticaret yapanlar.Her insanın derdi sıkıntısı,ailevi problemleri,aşk acısı vs gibi durumları vardır.Bu insanlardan bir çoğu medyumlardan medet ummaktadır.Oysa ki dertte ,derman da Allahtandır.Allahın yarattığından medet ummak günahtır.Medyumların,üfürükçülerin falcıların ne...

Sayfayı Paylaş