gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Megan Fox İlk Bebeğine Hamile Olduğu Öğrenildi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Megan Fox Hamile mi Megan Fox Tatilde Hamile

Güzel oyuncu Megan Fox ortalardan kayboldu şimdi ise hamile bir şekilde ortaya çıktı...Eşiyle tatile Hawaii ye giden çift hamile olarak ilk pozları görüntülendi...Bakalım Megan Fox hamile hali nasılmış....

Hamile dedikoduları çıktıktan sonra ortalıkta görünmeyen Megan Fox dedikoduları doğru çıkartan görüntüsüyle objektiflere takıldı.

Seksi oyuncu ikinci evlilik yıldönümünü kutladığı eşi Brian Austin Green ile Hawaii'de böyle görüntülendi.

ABD’li ünlü oyuncu Megan Fox’un ilk bebeğine hamile olduğu öğrenildi.

“E! Online” magazin sitesinin haberine göre “Transformers”ın yıldızı Megan Fox ile eşi aktör Brian Austin Green ilk bebeklerini kucaklarına alacakları günü sabırsızlıkla bekliyor. 25 yaşındaki Fox henüz konuyla ilgili açıklama yapmazken çiftin yakınları yıldızın hamileliğini doğruladı. Fox geçtiğimiz günlerde popüler bir kadın dergisine verdiği röportajında anne olmak istediğini söylemişti. Fox annelikle ilgili duygularını şöyle dile getirmişti: "Brian'la bazı sorunlarımız vardı ama üstesinden geldik. İki hatta üç çocuk istiyorum. Her zaman anaç bir insan oldum."

Green’in eski eşi Vanessa Marcil ile olan evliliğinden bir oğlu bulunuyor.

Megan Fox İlk Bebeğine Hamile Olduğu Öğrenildi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Megan Fox

Megan Fox

megan fox
  2. Çaresizliğin Öğrenilmiş Olduğu Zamanlar

Çaresizliğin Öğrenilmiş Olduğu Zamanlar

Çok beğendiğim bu yazıyı sizinle de paylaşmak istedim meleklerim. Öğrenilmiş çaresizlik ile ilgili daha çok bilgi almanızı tavsiye ederim. Biz çoğu zaman farketmeden kendimizi çaresizliğe itiyoruz. Belki bu yazı biraz da olsa bizi kendimize getirir kızlar. Sonuna kadar okuyun. Sonuna kadar gelenlerin gözlerinde bir gülümseme olacaktır. Eğer olursa ne mutlu size. :) :tik:...
  3. Megan Fox resimleri

Megan Fox resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Megan fox

Megan fox

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

Hamileliğinizi ne zaman ögrendiniz Hamileliğinizi nasıl söylediniz Merhabalar, Hamile olduğunuzu ilk öğrendiğinizde kiminle paylaştınız ben işyerinde birkaç arkadaşımla hemen paylaştım ama ailemde tabiki ilk önce eşimle paylaştım akşam eve gitmeyide bekliyemedim msj attım :) eşim ise gözleri dolmuş sesi tikrek halde beni aramıştı

Sayfayı Paylaş