gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Meğer ne çokmuşsun bende içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım...
    Meğer ne çokmuşsun bende. Sen gittiğini sandın değil mi? Ben de öyle sanmıştım...

Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde...

Gözlerinin karasında şimdi gecelerim... Susuşlarının sessizliğinde hayallerim... Sessiz çığlıklar biriktiriyor yüreğim... Yağmura inat akıyor gözyaşlarım...
    Engel olamıyorum, engel olmak istemiyorum.
    Yüreğimdeki bulutların resmidir onlar. Onlar katıksız bir sevdanın isimsiz şahitleridir. Dokunamam ki onlara...
    Onlar, bana senden tek hatıra.

Yağmur yağıyor bugün yine. Yüreğimin en kuytu köşelerine vuruyor damlaları... Sen de böyle bir günde gitmiştin... Yine yağmur yağıyordu, yağmura karışıyordu gözyaşlarım. Sen anlamıyordun sevgili... Yüreğimden akanları yağmur sanıyordun. Bir sevda daha yağmura karışıyordu ve damla damla eriyordu aşk...

Gözlerimizin önünde bir bitiş sahneleniyordu ve son perdeyi oynuyorduk ikimiz. Peki ama neden bu kadar zordu "Hoşçakal" demek?
    Zordu ; çünkü senden sonra "Hoşça" kalmak mümkün müydü sevgili, mümkün müydü?..
    Sen yüreğimde, yüreğim avuçlarımda şimdi. Yaşanmamış zamanlar, can çekişen umutlar kaldı bu sevdadan geriye...
    Şimdi gitmelerin ve bitmelerin mevsimi... Yüreğimi alıp gidiyorum ben de. Yalnızlığımı da yoldaş yapıyorum kendime...
    Nereye mi?
    Yağmurların hiç durmadan yağdığı en uzak sahillere...
    Belki , belki oralarda, bu sevdanın şahitleri, yağmura anlatırlar sevdamı, benim sana anlatamadıklarımı...

alıntı

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Meğer Ne Çokmuşsun Bende
    Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde...

teşekkürler can

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Meğer Ne Çokmuşsun Bende

rica ederim canım:)

Meğer Ne Çokmuşsun Bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meğer ne marifetliymiş bizim maydanoz

meğer ne marifetliymiş bizim maydanoz

MAYDANOZ (Detroselinum sativum) Maydanoz bir provitamin A (Beta karoten ) kaynağıdır. Bu özelliği ile görme gücüne, kılcal damar sistemine, adrenal bezine ve troid bezine iyi gelir. Ayrıca potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengindir. Maydanoz suyundaki yüksek klorofil miktarı kanı arttırarak oksijeni metabolize eder ve böbreklerin, karaciğerin, idrar yollarının...
  2. Meğer vücudumuz hakkında neler bilmiyormuşuz!!!

Meğer vücudumuz hakkında neler bilmiyormuşuz!!!

MEĞER VÜCUDUMUZ HAKKINDA NELER BİLMİYORMUŞUZ!!! * Vücudumuzda bulunan yağla 7 iri sabun kalıbı yapabiliriz. *O kadar çok karbon taşırız ki bunları bîr araya toplayıp kullanmak mümkün olsa; 9000 adet kurşun kalem yapabiliriz.2200 kibrite yetecek kadar fosforumuz, 250 gramdan fazla sürfürümüz, bir kaşık dolusu muz mağnezyummuş, 5 cm boyunda bir çivi yapacak kadar demirimiz vardır. *Vücudumuzda...
  3. Hep hormonlu gıdaları pazarda sanırdım meğerse benim bahçemdede varmış !!

Hep hormonlu gıdaları pazarda sanırdım meğerse benim bahçemdede varmış !!

Meleklerim.. Hep şu hormonlu gıdaları pazarlarda marketler de görmeye alışmıştım ve hep onların gıdalarının hormonlardan kaynaklı farklı farklı şekillerde çıktıgına inanırdım... Meğersem bu şekilli garip gıdalar sadece pazarlarda marketlerde değil bizlerin bahçesindede çıkabilirmiş... Buna kanıt olarakta kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz salatalık kocaman bir kanıt... İlk gördüğümde...
  4. Meğer...

Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...
  5. Meğerse hayatımızda ne çok paranoyalar varmış.

Meğerse hayatımızda ne çok paranoyalar varmış.

Hepimiz çoğu zaman mekan farketmeksizin kafamızdan birşeyler uyduruyoruz.Bunlar hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor farkındayız keşke bunları kafamızdan atabilsekte hayattan daha çok zevk alsak değilmi Melekler. Bakın nede çok paranoyalar varmış onlardan bir kaçı... Acaba beni gerçekten seviyor mu? Ya genç yaşta ölürsem? Ya işten kovulursam? Ya sınıfta kalırsam ?...

Sayfayı Paylaş