gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Meğerse hayatımızda ne çok paranoyalar varmış.

Konu, 'Kadınlar' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Hepimiz çoğu zaman mekan farketmeksizin kafamızdan birşeyler uyduruyoruz.Bunlar hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor farkındayız keşke bunları kafamızdan atabilsekte hayattan daha çok zevk alsak değilmi Melekler. Bakın nede çok paranoyalar varmış onlardan bir kaçı...

Acaba beni gerçekten seviyor mu?

Ya genç yaşta ölürsem?

Ya işten kovulursam?

Ya sınıfta kalırsam ?

Ya üniversiteyi kazanamazsam?

Ya eve hırsız girerse?

Ya ütünün fişini çekmediysem?

Herkes bana mı bakıyor gülüyor?

Ya çocuğum olmassa?

ya bana yalan söylüyorsa?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Mart 2011
Meğerse hayatımızda ne çok paranoyalar varmış. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meğer ne marifetliymiş bizim maydanoz

meğer ne marifetliymiş bizim maydanoz

MAYDANOZ (Detroselinum sativum) Maydanoz bir provitamin A (Beta karoten ) kaynağıdır. Bu özelliği ile görme gücüne, kılcal damar sistemine, adrenal bezine ve troid bezine iyi gelir. Ayrıca potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengindir. Maydanoz suyundaki yüksek klorofil miktarı kanı arttırarak oksijeni metabolize eder ve böbreklerin, karaciğerin, idrar yollarının...
  2. Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... İşte yazara göre kadınların hayattan istediği 3 şey... İkbal Gürpınar'ın köşe yazısı İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... "Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale : -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. 'Kadınlar hayatta en çok ne ister?' budur bilmek istediğim... Bu sorunun...
  3. Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Meğer ne çokmuşsun bende içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım... Meğer ne çokmuşsun bende. Sen gittiğini sandın değil mi? Ben de öyle sanmıştım... Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim... Susuşlarının...
  4. Meğer vücudumuz hakkında neler bilmiyormuşuz!!!

Meğer vücudumuz hakkında neler bilmiyormuşuz!!!

MEĞER VÜCUDUMUZ HAKKINDA NELER BİLMİYORMUŞUZ!!! * Vücudumuzda bulunan yağla 7 iri sabun kalıbı yapabiliriz. *O kadar çok karbon taşırız ki bunları bîr araya toplayıp kullanmak mümkün olsa; 9000 adet kurşun kalem yapabiliriz.2200 kibrite yetecek kadar fosforumuz, 250 gramdan fazla sürfürümüz, bir kaşık dolusu muz mağnezyummuş, 5 cm boyunda bir çivi yapacak kadar demirimiz vardır. *Vücudumuzda...
  5. Meğer...

Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...

Sayfayı Paylaş