gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

mehmedim can askerim şehit isimlerinden bazıları

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

mehmedim can askerim [​IMG]

mehmedim can askerim şehit isimlerinden bazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit Asker Ağıdı...

Şehit Asker Ağıdı...

şehit agıtları asker ağıtları şehit ağıtları asker agıtları askerin ağıdı Canım yandı telefonum çalarken Anlamıştım, komutanım ağlarken. Yaz sonunda tezkereni beklerken, Getirdin ömrümün kışını oğul. Yavrum sana yanmayan can kalmadı, Ağlamayan hiçbir insan kalmadı. Dizimde fer, damarımda kan kalmadı Kuruttun gözümün yaşını oğul. Kundaklar beledim, beşikler kurdum, Yirmi yıl seninle...
  2. askerlerimiz...şehitlerimiz...

askerlerimiz...şehitlerimiz...

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1333 px Ve Boyutu 294KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x900 px Ve Boyutu 286KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1005 px Ve...
  3. Şehit askerlere son görev

Şehit askerlere son görev

Şırnak'ta PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen iki piyade er, bugün İstanbul'da toprağa verildi. Şehit piyade er Tuncay Türken'in cenazesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı törenle İstanbul'da toprağa verildi. Şehit er Türken (21) için Ataköy 5. Kısım Camisi'nde düzenlenen törende, şehidin babası Cemal Türken ve annesi Şaziye Türken...
  4. Hatayda şehit olan 6 askerin isimleri

Hatayda şehit olan 6 askerin isimleri

asker resımlerı İskenderun’da 5 Şehit 11 Asker Yaralı Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde Modern Evler Mahallesi’ndeki Deniz İkmal Destek Komutanlığı’na terör örgütü üyelerince gece 00.30 sıralarında TEM Otoyolu’ndan roketatarlı saldırı düzenlendi. Saldırıya askerler tarafından da ateş açılmasıyla bölgede çatışma yaşandı. Saldırıda ilk belirlemelere göre 5 asker şehit oldu, 11 asker de yaralandı....
  5. Şehitlerin isimleri

Şehitlerin isimleri

‎24 ŞEHİDİN İSİMLERİ.... *Gaziantep Fevzi Kazak *Adapazarı Çavuş Birol Elmas *Ankara Pursaklar Er Yunus Yıldız *İstanbul Avcılar Er Eyüp Çolakoğlu İzmitli *Yozgat Üsteğmen Murat Bek *Konya Astsubay Başçavuş İbrahim Geçer *Kahramanmaraş Döngel Beldesi Er İdris Çam *Erzurum Palandöken Çvş. Mesut Kazancı *Isparta Yalvaç Er Süleyman Kalkan *Kahramanmaraş Elbistan Er İsmail İşbilir *Samsunlu...

Sayfayı Paylaş