gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Kanal D 'nin ana haber sunucusu, programcı ve duayen gazeteci Mehmet Ali Birand bu akşam 18:29 itibarıyla hayatını kaybetti. Dün safra kesedindeki stentin değiştirilmesi için hastaneye yatan Mehmet Ali Birand gelişen bir komplikasyon sonucu hayata veda etti. Birand 'la yıllardır çalışan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve kızı Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ Doğan bazı açıklamalarda bulundular...

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve kızı Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ Doğan, Mehmet Ali Birand'ın vefat haberinden sonra açıklamalarda bulundu.

'İçim yanıyor' diyen Aydın Doğan, "Izdırabım büyük yeri doldurulmaz kolay kolay" diye konuştu. Arzuhan Yalçındağ Doğan ise, "Çok uzun yıllar birlikte çalıştım. Hiçbir kırgınlığımız olmadı. Hastalığında bile pozitifti" diye konuştu.

AYDIN DOĞAN'IN SÖZLERİ

Uzun yıllar boyunca usta gazeteci Mehmet Ali Birand'ın patronu olan Aydın Doğan Kanal D Ana Haber'de usta gazetecinin ölümüyle ilgili duygularını aktardı. Aydın Doğan, şöyle konuştu:

"İçim yanıyor. Fazla söyleyecek bir şeyim yok. Bana göre Türk basını büyük bir haberciyi kaybetti. Hem basın hem televizyon dünyası.. Yeni yetişenler hep Mehmet Ali Birand'ı habercilikte, başarıda örnek alacaklar. Müthiş bir heyecan, müthiş bir başarı, müthiş bir başarıya sahip bir adamdı. Hiç aklıma gelmedik bir anda böyle bir sürpriz yaptı. Izdırabım büyük. yeri doldurulmaz kolay kolay. Nur içinde yatsın. Allah rahmet eylesin. Bana da telefonlar geliyor. Emir büyük yerden yapılacak bir şey yok. Nur içinde yatsın"

Aydın Doğan'dan sonra canlı yayına bağlanan Doğan TV Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ Doğan da şöyle konuştu:

"Çok üzgünüm binlerce, milyonlarca insan gibi... Yani çok uzun yıllardır birlikte çalıştım. Hiç büyük bir kırgınlığımız olmadı. Çok iyi bir gazeteciydi. Hastalığında bile pozitifti. Hep hayat doluydu. Dediğim gibi sadece bir çalışma arkadaşım değil bir dostumdu da..."

tuqqce bunu beğendi.
Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Bu konu; Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, basın dünyasının duayen isimlerinden biri olan gazeteci Mehmet Ali Birand Amerikan Hastanesine kaldırıldı. Ünlü gazeteci şu an yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz... Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, mart ayında Amerikan Hastanesi’nde...
  2. mehmet ali birand öldü mü ?

mehmet ali birand öldü mü ?

Ya arkladaşlar Mehmet Ali Birand öldü diye duydum şok geçirdim resmen :S Doğru mu bu haber gerçekten öldü mü ?
  3. Mehmet Ali Birand Vefat Etti mi?

Mehmet Ali Birand Vefat Etti mi?

Bu haber Mehmet Ali Birand'ın ölüm haberine yer vermektedir. Medya dünyasından bir yıldız daha kaydı. Yoğun bakımda tedavi altında olan Mehmet Ali Birand ne yazık ki hayatını kaybetti. Bir süredir kanser tedavisi gören Mehmet Ali Birand sevenlerini yasa boğdu. Kendisine Allah'tan rahmet sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı Cennet olsun... Ayrıntılar geliyor; Kanal D Haber...
  4. Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Haberin biri öldü diyor, biri yaşıyor diyor, neye inanacağımızı şaşırdık. Şimdi Birand yaşıyor mu öldü mü ne olur bir cevap verin :(
  5. Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en renkli ve başarılı anchormanlerinden Mehmet Ali Birand bugün hayatını kaybetti. Gazetecilik hayatında kazandığı sayısız başarının yanında haber sunarken imza attığı gaflarla da son derece sempatik bir görüntü çizen Birand 'ın 15 Ocak Salı günü ana haber bülteninde yaptığı son...

Sayfayı Paylaş